Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Ideje za zajtrk? Kaj najraje jeste?

Nisem jutranji tip, spim do 10ure včasih do kosila... Sedaj pa sem dobila službo, ki je jutranja in mi je nuja nekaj pojesti. Kaj jeste zjutri / tiste, ki niste ravno navdušene nad zajtrki?
2018 02 04
Crn toast, avokado in jajca na oko Kak smoothie ki si ga lahko ze zvecer naredis Zitna ploscica, frutabela Maslo in med na kruh, pasteta, nutela
2018 04 12
Cruncy kosmiči (katera koli firma), zmešam jih z drobno narezanimi ovsenimi kosmiči (modra pakunga Lidl, Hofer) pol pol, da mešanica ni presladka. Prelijem s kefirjem (mi je bolj všeč okus kot navadni jogurt), na vrh pa potrosim narezane mandlje, kokosov čips, včasih tudi kakšne borovnice, maline... MNJAMYYYYY
2018 07 03
Ovseni kosmiči oz. ovsena kaša na tisoč in en način (s sadjem, oreščki, različnimi semeni...) Jogurt + granola + sadje Toast + avokadin namaz, hummus Scrambled/vmešan tofu + toast Palačinkeeee!! <3
2018 07 12
Chia puding (2,3 žlici chia semen, skodelica riževega/mandljevega ... mleka-> zmešaš, dodaš po želji cimet, sladilo (npr. javorjev sirup), postaviš v hladnilk čez noč, zjutraj lahko dodaš kar ti srce poželi -> sadje, oreščke, granolo...
2018 07 12
Ovseni kosmiči + chia + lanena semena + kokosova ''moka'' + narezano sadje + med z mandljevim mlekom. :) Ali pa kruh z avokadom, humusom, paradižnički, solato in še kaj se najde za gor. :)
2018 07 26
Ali pa kakšen smoothie -> banana, riževo mleko, spirulina, avokado, med, za povrh pa še malo chia semen :)
2018 07 26
Puding, ki si ga naredim že zvečer, ker se mi zjutraj ne da :D da ga naredim traja 5 minut max s pomivanje posode :D gor si posipam kokos, mandlje in jagodičevje njam
2018 08 16
> manifesto____: > Crn toast, avokado in jajca na oko > Kak smoothie ki si ga lahko ze zvecer naredis > Zitna ploscica, frutabela > Maslo in med na kruh, pasteta, nutela Tud meni so vsi ti tipi zajtrka najbolj vsec, le za smoothie moram opozorit, da ga je obvezno treba zaužit takoj sveže pripravljenega, saj sicer že prej ko v pol ure oksidira in izgubi tako okus kot vse hranilne vrednosti, še posebej, če je pripravljen iz svežega sadja, zelenjave oz. drugih svezih nekonzerviranih živil, kar pa na organizem naredi veliko več škode kot dobrega. Tako da tukaj si le vzamite tistih dodatnih 5 min. Za pripravo svežega in ga takega sproti tudi popijte! Dober tek!
2018 11 30
> Kijavi: > Ovseni kosmiči + chia + lanena semena + kokosova ''moka'' + narezano sadje + med z mandljevim mlekom. :) > Ali pa kruh z avokadom, humusom, paradižnički, solato in še kaj se najde za gor. :) Ja ta tip zajtrkov je tud meni med naj najljubsimi ali pa tist spodnji v obliki smoothie-ja! Zdravo, vitaminsko, antioksidantno, osvežilno in nasitno! Simply the best!
2018 11 30
> infinity995: > Chia puding (2,3 žlici chia semen, skodelica riževega/mandljevega ... mleka-> zmešaš, dodaš po želji cimet, sladilo (npr. javorjev sirup), postaviš v hladnilk čez noč, zjutraj lahko dodaš kar ti srce poželi -> sadje, oreščke, granolo... Super recept! Res odlicno in naravno, brez želatine!
2018 11 30