Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

NATEGUN (laško12345, Cofki123456, Aljika565, Dejankumer, Majakumer)

Ženska ima probleme z identiteto. Veliko vas je že nategnila in veliko jih še verjetno bo, saj nima sramu, nima obraza. Prihaja iz Celja. Za plačilo uporablja zgolj TRR (saj pri predplačniški kartici ne potrebuješ ostalih podatkov) BABA KRADE vseh 7 dni v tednu. :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ Non stop ustvarja nove profile, kjer naloži ukradene slike (artikli so vedno lepi) kar seveda kupce privabi. Npr včeraj jopica, ki je na ebayu 25€ pri njej 15€ HA HA HA. Če katera rabi TRR mi naj piše. In prosim zapišite si ga nekam, da slučajno ne pride do tega, da katera spet nakaže. Na profilu laško12345 je nategnila en koš deklet od 10€ do 30€... Seveda nobena nič ne prejme... ,:( Bodite pazljive! Včeraj npr nick name Dejankumer ... Mi je dala enak trr kot takrat ko me je nategnila in lagala. Torej trr enak ime lažno pod Dejan Kumer naslov zlagan - niti ne obstaja. Dajte to delit, da ljudje vidijo...
2018 02 12
Hei.. ja mene sta tud mislila nategnit za stvari. Mela sta kup licil sigurno 200smink in lip glosov za 60e.. in sem takoj vidla da nekaj ni vredu...ful sta mela stvari pol pa sta naenkrat zbrisala vse dol.. na letgo sza mela profil dejankumer000
2018 02 24
Dva dni nazaj je podarjala ene cevlje. Verjetno bo zelela 10€ za ptt, od vecih seveda. Zal ne najdem vec profila 😴
2018 03 18