Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Vsakdan /

Družbene zadeve /

Problemi z kozo in MOZOLJI

Zdravo punce. Tukej sm zato da z vami delim mojo zgodbo glede mozoljeu. Imela sem precej problematicno kozo in stalno so se mi poleg mozoljeu pojavljali suhi lisaji na obrazu predvsem pozimi. Poskusala sm z raznimi kremami ki so me ponavadi zgale po obrazu ali zategovale. Zdej uporabljam super naravno kozmetikoki Danskega proizvoda. Mozoljeu ni vec koza pa je nahranjena in spocita. Kozmetika vsebuje 8 produktov
2018 02 22
1. Gentle skin cleanser 2. Refresing skin toner 3. Nourising face serum 4. High performance eye cream 5. Multi-functional regenerating 6. Multi-functional anti-aging 7. Visible facelift 8. Intense multi-functional body&face oil Sama uporabljam le 1,2,3 in ucasih tudi olje vendar ga ponavadi nanesem na telo ali pa celo na konice las. Izdelki so super za obcutlivo kozo nagnjeno k alergenom saj so izdelki testerani in ne povzrocajo elergijskih reakcij. Koza je zdrava in nahranjena zau pa se izdelkou ne da dobiti v trgovinah tako da ce te zanima mi pisi v dm. Ps* kozmetika disi noro lepo ☺️
2018 02 22
slabo prikrito oglaševanje ;) katera pa je to znamka?
2018 02 22