Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Nega telesa, lepota, kozmetika /

Povečava ustnic

Lepo pozdravljene punce, dame...Zanima me koliko od vas se je že odločilo za takšen poseg,kako ste zadovoljne in s kakšnim polnilom? Teh ponudnikov je ogromno ampak kako izbrati res dobrega? Prav tako me zanima kako trajno je povečanje s H.kislino menda naj bi kar kmalu izginilo? Hvala za vse odgovore.
2018 03 05
Živjo, sem že nekaj časa gledala in iskala in jaz mislim, da v Sloveniji ali bližini ni niti enega, ki bi ga lahko poimenovali super dober kirurg :D ... Sem že 6x polnila s H. kislino in obupala. Realno denar vržen skozi okno. :") Ne morem reči, da rezultat ni bil ok, ampak pri meni enostavno učinek že po 3.mesecu izgine. Tako, da realno je to zapravljanje keša. Sem si delala pa pri različnih ponudnikih, različne znamke in vedno isto. Valda odvisno od posameznika, pri meni se žal ne izzide... Vem pa za punce, ki jim drži po 8 mesecev... Za zgornjo in spodnjo sem dajala po 600€ za enkratni obisk. :") Nič bolečin nič oteklin... Razmišljala sem o trajnejših polnilih ampak dejansko za kaj takega bi raje šla do BG, kot pa da se prepustim nekomu, ki hodi sem to delati na vsake toliko, za katerega niti ne veš koliko znanja ima in te lahko za 300€ dobesedno zjebe :) Poznam dve dekleti, ki sta šli na to foro ena v Celju druga v Sežano, obe nista dobili računa, praktično vse na hitro narejeno. Ena ima grudice, druga ne ima pa precej ne simetrično :( ... Plačale po 150€ za ml. Glede na to da je to praktično po sestavi lepilo ki se ne razgradi je tudi 150€ too much :D v trgovini je po 1€ na ml :D ... Če pa veš za koga iz prve roke, da dela z trajnejšimi HR/SR se pa priporočam :) ....
2018 03 12
super hvala za odgovor če kaj izvem javim :)
2018 03 13
jaz sem delala ustnice pri Draganu, prihaja iz bg v lj ( 1ml biopolimer /trajen 150€) mam ze eno leto in je supr , je pa res da treba kontaktirat punce za njegove prihode vec na pvt...
2018 03 16