Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Pomoč na strani /

mojca pengal na pohodu, PAZITE

ima dva profila, en je mojcimladamamica drug pa sandin30
2018 03 21
Zadnje čase je spet velik govora o njej...
2018 03 21
Mene je lih dva dni nazaj nategnila nakazala sem ji 20 evrou za dvojne teniske v torek je rekla da je v torek poslala danes je cetrtek tenisk se zmeraj ni sem ji napisala..tako da sem sla danes na pokicijo in jo prijavilaa ne gre se mi za 20 evrou ampak iz principa ker nateguje folk ze vec k pet let.. in zdaj se laze da je njen moz policaj in nevem kaj..obuup
2018 04 19
Kaj je ni se nobena prijavila policiji?
2018 06 22
> Tinci2: > Mene je lih dva dni nazaj nategnila nakazala sem ji 20 evrou za dvojne teniske v torek je rekla da je v torek poslala danes je cetrtek tenisk se zmeraj ni sem ji napisala..tako da sem sla danes na pokicijo in jo prijavilaa ne gre se mi za 20 evrou ampak iz principa ker nateguje folk ze vec k pet let.. in zdaj se laze da je njen moz policaj in nevem kaj..obuup Pozdravljena mam enako tezavo in sicer 2 tedna nazaj sem ji poslala denar za jopico in se dons jopice nisem dobila.o njen ni duha ni sluha.. nevem kako je bejba lahko tako retardirana da s svojim imenom tkole krade folk okrog..kokr pravis ni ti za 20 eur men tud ne ampk da je lah tko prefrigana.uglavnem koncalo se ne bo dobro prosim ce delite cimvec to zensko po raznih intrnetnih straneh da se razve. Kaj je rekla policija na prijavo.
2018 06 27
ja nič ni rekla policija, če je nobena od vas ne prijavi!!! bi morale it skupaj na policijo in podat skupaj prijavo
2018 06 28
Jaz enostavno ne morem verjetni kaj se dogaja... pa ona že ene 9 ali 10 let to počne.. non stop.. pa ji noben nič ne more? pa kam smo prišli no?
2018 06 29
mene je pa okradla Polona21, oseba s kar precej plusi in tudi nekaj minusi. Sem malo kazenski zakonik pregledala in glede na postavke (in njen opis na MB) jo lahko prijavim za goljufijo. Kar bom tudi storila, samo da zberem vso potrebno dokumentacijo. Sicer gre samo za 12€, kar ni nek hud strošek, bolj me motijo njene laži, ignoriranje, na sploh njen odnos. Lili
2018 07 11
Tukaj je govora o tej isti (Mojci Pengal): http://mojbutik.si/items/obutev/1913417/prevara-adidas-nike Slučajno naletela na oglas...
2018 07 11
Tudi zanatian ne odpošilja paketov, njen profil: http://mojbutik.si/zanatian-73625 Gre pa se za osebo Žana Blasutto iz Celja. Paket sem plačala pred skoraj 1 mesecem, kar je tudi potrjeno z njene strani, sedaj se ne javlja in ne odgovarja na sporočila.
2018 07 16
OD KOD JE T ZANA DAJ NASLOV ITAK SE PA ONA OSEBNO DOBIVA
2018 07 26
Enaka izkusnja pri meni z zaragirl (poslala 25e in ure nikoli dobila)
2018 07 26
Tea.la isto ...poslala denar ze en teden nazaj, ne duha ne sluha. Groza.
2018 07 28
davide od julija čakam jakno 11e ampak ne odgovarja sploh.
2018 11 15
Omg tukaj tut? 😅 vsepovsod ze nateguje
2018 11 21
1 2