Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

NERESNOST UPORABNIC...

V zadnjih dveh mesecih sem imela na butiku same slabe izkušnje. Dekleta pišejo in se zanimajo za določene artikle, ti pa jim pošiljaš dodatne slike, mere, informacije. Na koncu ti napišejo da bodo artikel vzele, jim daš svoje podatke, na kar se sploh več ne oglasijo, kljub temu, da jim pišeš ali so si premislile. Je res tako težko napisat, da si si premislila in da ne boš kupila izdelka? Ker je tega bilo enostavno preveč, se umikam z butika...
pred 25 dnevi, 10:34
Enako 😡 Zadnjih 14dni 8 zbirateljev podatkov. 😡😡😡
pred 24 dnevi, 16:59
http://mojbutik.si/items/oblacila/1912128/spodnjice nemorem verjet da tega ne odstranite z butika admini
pred 20 dnevi, 22:19
Jaz bi pa želela kupit dve stvari pa mi sploh ne odgovorijo >:(
pred 16 dnevi, 12:56
Lahko, da niso več aktivne. Veliko je profilov, ki jih uporabnice niso obiskale par mesecev ali celo let.
pred 16 dnevi, 19:07
Včasih tudi tiste ne odgovorijo, ki so aktivne vsaj vsake toliko :-) pišeš in pišeš, da bi rad kupil njihov artikel, pa odgovora ni in ni
pred 13 dnevi, 18:05
Popolnoma neresne, res!! Tudi jaz imam nekaj takih... Novembra lani dam povpraševanje, ni odgovora, pogledam OMG... ženska ni aktivna že od Avgusta 2016!!! Da ne moreš pogledat enkrat v dveh letih gor....pa saj dobiš tudi mail! Če ne uporabljaš več MB, zbriši se... Decembra lani pišem drugi - nič, februarja je bila gor - ampak reva ni mogla odgovorit. Pa še do danes ni odgovorila! Ne vračajo odzivov... saj ne da jih zbiram, ampak bi bilo pa vseeno lepo, če bi dobila vrnjenega. Sama preden karkoli kupim, pogledam tudi odzive pri potencialni prodajalki. In nenazadnje, da ne omenjam koliko je preprodajalk tu gor... Razpasle so se, kot gobe po dežju. Moj butik sploh NI VEČ to, kar je bil!
pred 7 dnevi, 22:35