Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

Samoporjavitvene kreme? Spreji? Kakšna dobra izkušnja?

sem mislila ravno danes nabavit in sem nameravala vzet za svetlo polt, bom sprobala temnejšega. se pa gradi ten 5 dni sem prebrala? ampak kako se mažete s temi kremami, kjer ne dosežete? npr. hrbet? sem rada porjavela po celem telesu, ne sam okončine :D se tudi po obrazu? Bom najprej sprobala po trebuhu al neki, haha :D
pred 23 dnevi, 09:38
Zdej je tretji dan pa imam lep ten. Nic lis. Nic vonja. Tko da top za to ceno. Obraza ponavadi ne mazem, ker mi nekak ni kul imeti karkoli na kozi. Zdej sm se namazala in se ne obcuti, nic ne otezi koze. Nic se ne usede v pore, skratka ne opazis... Meni se ni tezko namazat sama po hrbtu. Sem navajena 🙂 . Tko da sm si nanesla po celem telesu in je povsod lepo prijelo...
pred 22 dnevi, 15:18
dejansko sem zaenkrat zadovoljna! in ja, po hrbtu se namazat ni tako težko :D vonj mi pa sploh ni tako slab. bom vidla do kakšnega tena bom prišla.. mogoče bom celo to od zdaj naprej uporabljala :D se pa dolg suši oz vpija. vsaj noge mam lepljive sto let..
pred 22 dnevi, 11:05
Zanima me katera krema iz tujine je najboljša?
pred 21 dnevi, 16:57
Osebno nimam nobenih izkušenj s produkti iz tujine. Sem pa trenutno zelo zadovoljna z Niveo Sun Kissed losjonom. Kot vidim že dolgo obstaja, kje sm živela :D Svetujem ti, da si pogledaš ocene in komentarje raznih izdelkov na youtube, amazonu itd. Vsak izdelek drugače reagira na kožo posameznika ... nekomu bo naredilo oranžno kožo, ko drugi ne, pa gre mogoče za izdelek višjega cenovnega ranga. Najbolj pomemben je pa postopek nanašanja in se tega kot že dolga uporabnica samoporjavitvenih zadev zelo dobro zavedam. Tuš, piling, mleko za telo in na koncu nanos samoporjavitvenega spreja/kreme/pene itd. In nadaljnje vlaženje, vlaženje kože vsak dan. Se splača pregooglat in pogledat razne videe za maksimalno lep učinek :)
pred 21 dnevi, 11:04
> krixxie: > dejansko sem zaenkrat zadovoljna! in ja, po hrbtu se namazat ni tako težko :D vonj mi pa sploh ni tako slab. bom vidla do kakšnega tena bom prišla.. mogoče bom celo to od zdaj naprej uporabljala :D se pa dolg suši oz vpija. vsaj noge mam lepljive sto let.. Sicer pise da mors kao na debelo nanest. Jaz sem normano, nisem pretirava. Cca 20min pa se je povsod lepo vpilo...
pred 20 dnevi, 18:34
no sm se kr obilno namazala oz vsaj mislim tako :D težko oceniš kaj pa je obilno. da kar teče iz tebe in si skor bel al pač malce več kot navadno. opazim temnejšo kožo sam me skrbi, da bo mal premalo glede na moje želje. mogoče bom še kombinirala z garnier sprejem ..
pred 20 dnevi, 22:55
Naredi nek nature ten : ) ne pa tistega čokoladnega. Sama se namažem na tanko (normalno) , da ni nič viška belih lis : ) skratka do te mere, da se takoj vpije v kožo in potem 10-20minutk da se dobro posuši ...
pred 20 dnevi, 11:50
Prejšnja 1 2