Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

Ponaredki in materiali

Hej, meni bi se zdelo ful dobr, da bi bile malo bolj natančne pri opisu. LV torbica namreč na tem forumu pomeni že kar repliko LV torbice. Sej je kul, sej večina ljudi ve, da ne boš dobil originala za 20 E, samo bi bilo vseeno fino, da se napiše že v naslovu replika. Potem bi bilo tudi super, da pišete materiale zraven, ker je še posebej pri čevljih to zelo pomembno. In sploh -usnjena jakna naj bo usnjena -torej iz živalske kože!
2012 12 07
[:nasmeh]
2012 12 07
Ah meni je pa povsem vseeno saj po ceni vidiš ali pa pred nakupom povprašaš (se zmeniš za ogled in podobno)...saj glede na ceno in sliko se že vidi kaj je original in kaj ne po detajlih...je pa res da nekatere punce napišejo da je stvar original ampak ne zgleda saj je grozno veliko tudi zelo dobrih ponaredkov, skoraj neopaznih...in verjeli ali ne tudi v emporiomu se je že zgodilo da so imeli ponaredke...
2012 12 07
Ja, ne. Gre za to, da je strogo tehnično gledano to goljufija. Pač, če bi se na forumu začeli pojavljati tudi originali- kar si valda vsi želimo :), je fino, da že zdej začnemo delat na tem, da bi se to ločilo.Nisem hotla kr neki težit, drugače nimam nič proti ponaredkom v tem smislu. Drugi napotki pa so verjetno zgolj za lažje odločanje kupcev...Včasih maš recimo tri pare čevljev, ki so si podobni, podobna cena.. in bi se lažje odločil, če bi vedel še iz kakšnega materiala so. Nisem imela tudi nobene konkretne punce v mislih in tudi sicer sem zelo pozitivno presenečena nad to spletno stranjo, to je mišljeno bolj kot konstruktivna kritika
2012 12 08
Vem, da je pri večini to zgolj površnost in ne premišljeno zavajanje.In tudi, če je vsaj nekje napisan je ok. Ampak, recimo pri guess, diesel in takih firmah, dostikrat niti ne pomisliš, da bi lahko bil ponaredek
2012 12 08
No to je pa res..jaz imam ponavadi napisano ce je replika za original pa ne pisem nic...moram pa tudi to popraviti [:nasmeh]
2012 12 08
Ja sej. Vcasih mata lahk pomoje ful znucan original in dobro narejen ponaredek zlo podobno ceno..al pa pri urah, nakitu vcas res ne veš.Se mi zdi fino, da se pove, pa naj se kupec odloči..Zdej bom pa nehala "težit" Lep vikend vsem!! [:nasmeh]
2012 12 08
[:tihsmeh] saj ne tezis [:nasmeh]...tudi tebi zelim lep vikend [:nasmeh] Lp
2012 12 08
Men pa ni jasno kako lahko stane trenirka adidas spodnji del samo 15€ ker jaz v trgovini nisem vidla niti kupila še adidas trenirke pod 30€. res močno dvomim da je lahko original adidas trenirka za 15€. Tako,da se strinjam da se pod slikami napiše da ni original čeprav se že po ceni vidi ker je res nemogoče Sploh če kupujete v sloveniji kjer so stvari dražje kot če naročiš kje iz internetne strani saj dostikrat je tako.
2012 12 12
jaz sem ze kupila nike trenirko za 15 eurov,vendar na rszprodajah pa se to je slo za otroski model 162
2012 12 13
nike dobis za 20€ trenirko to vem samo adidas pa nisem se videla. sploh ne večje številke ki so dražje vedno razen če res ni razprodaja pa še to nikoli ne pridem takrat tako,da ne vem
2012 12 14
Ja, mene začne ful zanimat, kadar nekdo zahteva za original recimo 200 E, na ebayu pa so originali iste stvari 2000E...in pol me resno zanima, zakaj ne gre ta oseba prodat zadeve za 2000 E na ebay. Če je pa res original je pa seveda to noro dbest...
2012 12 18