Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Pomoč na strani /

Nakazilo s tuje banke - pomoč

Jaz bi rada nakazala 20€ na račun ene gospe, s katero sva se dogovorili za nakup. Moja banka je Abanka, ampak do nje se moram voziti precej daleč, do NKBM pa imam le nekaj minut. Zanima me, koliko približno bi stala provizija, če nakažem direkt na njen račun? Hvala
2018 09 13
Haha glede na naslov teme sm mislila da bos v tujino nakazovala 😹 Ma ni neke visoke 😁 js grem vedn na x banko, ce se mi ne da do moje. Max 2€ odvisn na visino zneska. Recimo pod 2€ ce je 20€ znesek, enako kot pa ce iz poste nakazes 😁
2018 09 14
jaz imam prek moje spletne banke 39 centov. se pa spomnim da ko sem opravljala večji nakup (nad 1000€) sem šla osebno na banko in je bilo 2 € provizije. še vedno pa obstaja poštna nakaznica, ki mislim da je tudi dokaj poceni opcija, ampak ne bo šlo na račun, direktno v roke dobi ta denar
2018 09 15
> Lilith666: > jaz imam prek moje spletne banke 39 centov. se pa spomnim da ko sem opravljala večji nakup (nad 1000€) sem šla osebno na banko in je bilo 2 € provizije. še vedno pa obstaja poštna nakaznica, ki mislim da je tudi dokaj poceni opcija, ampak ne bo šlo na račun, direktno v roke dobi ta denar Jaz pa mislim, da se tudi preko nakaznice da da bi šlo na trr ne pa na naslov. Ker 1x sem kupovala jakno za višji znesek in sem želela z odkupnino pa vem da če bi plačala odkupnino poštarju bi to zneslo 14€ ker je pa šlo na trr je pa prišlo zgolj okoli 2-3€ :")
2018 09 16
možno, nimam izkušenj s tem :) na pošti bodo to znali povedati
2018 09 16