Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Pomoč na strani /

Prosim za pomoč

Lepo pozdravljene. Temo sem odprla, da malo obrazložim situacijo. Trenutno sem zaposlena za polovični delovni čas, partner pa je brez službe. Socialne pomoči še ne dobiva. Zato z mojimi 350eur komaj shajama čez mesece. Drugih sorodnikov nimava razen staršev kateri se preživljajo z minimalno penzijo. Za položnice obeh dveh skoraj ni. Zato sem se odločila prodati meni ljube stvari ki sem jih dobila za razna darila. Stvari so nove. Zato če kaj iščete bi bila zelo vesela če bi pokukale v moj profil. Kar je znamk je vse original. Pripravljena sem tudi spustiti cene samo da nekaj od tega prodam in si mogoče malo olajšam situacijo. Hvala za vsakršno pomoč Sprejela bi tudi bone za hrano namesto denarja hofer, spar, Lidl.. https://mojbutik.si/fashionstore-14533
2020 11 02
Pozdravljena Mogoče tole nima točno veze s tvojo temo, ampak hočem pomagat... Bi vama predlagala, da izkoristita (oz. tvoj partner) vse možne oblike denarne pomoči. Na centru za socialno delo se lahko zaprosi za socialno pomoč (kar očitno že vesta) in za izredno denarno pomoč (lahko se zaprosi za plačilo položnic, hrano...). Pozanimajta se na svoji občini, če je možno dobiti denarno pomoč za brezposelne. Nekatere občine to ponujajo (npr. v Ljubljani dobiš 190 eur enkrat letno). Sicer pa želim veliko uspeha pri iskanju zaposlitve!
2020 11 04
Hvala za odgovor na naši občini tega ni. Prav tako vse pomoči preko Zavoda niso takoj ampak najprej v roku 3mesecev če. Bi dobila nekaj ampak je naju bivša najemodajalka prinesla okoli in noče vrnit niti polovico varščine čeprav sma pustila še svoje stvari v stanovanju kaj šele da bi njej kaj uničila ali odnesla. Pogodba ni bila ovirjena zato nimama kaj naredit. Hvala vam
2020 11 04