Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

Mojbutik.si tudi na FB in IG!

Drage punce! Radi bi vas povabili, da spremljajte mojbutik.si tudi na Facebooku in Instagramu. 😉 Uvedli smo nekaj sprememb, posodobili smo način in pogostost objavljanja ter sedaj ob izdelku dopišemo tudi ime vašega butika, da vas potencialni kupci lažje kontaktirajo. Na ta način vam želimo stopiti nasproti in vam pomagati pri prodaji. Zato, naj vas malce spodbudimo, da objavljajte v svojem butiku svoje slike izdelkov in morda se na objavi znajde ravno vaš butik. Najdete nas na Facebook-u pod imenom mojbutik.si in na Instagram-u pod imenom mojbutiksi Dobrodošle, vaš Mojbutik.si
2022 05 19
Odlicno! :")
2022 05 20
super :) dejte še kej mojega objavt na fb :) o:)
2022 08 03
@Azzurra, bomo upoštevali :)
2022 08 04
Drage punce! Spremljajte Mojbutik.si na IG in FB. 😉 Z objavami vaših izdelkov vam lahko pomagamo pri prodaji. Najdete nas na Facebook-u pod imenom mojbutik.si in na Instagram-u pod imenom mojbutiksi Sledite profiloma ter všečkajte in komentirajte objave. Se vidimo na FB in IG. 😀
2022 08 12
oo vesela bom če boste objavili tudi kaj mojega, res bi rada spraznila omaro☺️☺️🌸 hvalaaa
2022 08 14
> martyg: > oo vesela bom če boste objavili tudi kaj mojega, res bi rada spraznila omaro☺️☺️🌸 hvalaaa Seveda. Z veseljem objavimo še kaj z vašega butika. 😊
2022 08 16
Upam, da tudi kaj iz mojega butika. Vasa nova sledilka na instagramu☺️
2023 05 30