Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Zdravje /

Nasvet..lepa porjavela polt?

Pozdravček [:ljubek] Ker se bo zgleda začelo poletje in vrooočiii dnevi, me zanima katere kreme za sončenje uporabljate?! Oziroma po katerih lepo porjavite? Poznate kak domači trik za lepo porjavitev? Slišala sem jih kar nekaj, samo nevem kolko je resnice v tem, raje bi slišala kako iz izkušenj. Hvala,Lp [:poljubcek]
2013 06 19
jaz osebno uporablajm olivno olje,ki ga ponavadi zmesam z kaksnim navadnim oljem za soncenje...in vsako leto imam res lepo rjavo polt..sem pa tudi ze preiskusila navadno pivo..je res,da nima prijetnega vonja...zato pa ostane po njem toliko lepsa barva:))) upam,da sem kaj pomagala [:nasmeh]
2013 06 19
Poskusila sem pivo, po katerem me je zelo hitro prijelo, naredil se mi je ko nek...."temen olupek na vrhu kože"....... bolj me je zapalilo, kot posončilo in sem se potem hitro začela lupit. :-( Poskusila sem neko......."domače korenčkovo olje".....korenček je res fantastičen za sončenje.....pa še koža se ne izsuši zaradi olja in ostane lepa mehka in gladka...... (bom se pozanimala pri kolegici kako se reče temu olju oz kako se ga nardi, pa javim) :-)
2013 06 19
poskusi pivo,js dobim po njem lepo rjavo bronasto polt [:rezoc] in zelo hitro prime...
2013 06 19