Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

prodaja 2023

Lažni profili tudi meni pišejo vsak dan, kar je pa zelo iritantno. Ne gre za krajo identitete, ampak za osebe, ki te želijo ogoljufati na način da jim posreduješ podatke svoje kartice, po artikel pa pride kurir - ne nasedajte! Tudi jaz se sprašujem kje je admin, ali dela ali je na dopustu?
2023 10 20
Odkar so objavili možnost pošiljanja paketov prek GLS, so se namnožili goljufi, ki uporabljajo to prevaro s kurirjem in lažno stranjo GLS. Po mojem bi morali lastniki strani Moj butik jasno napisati, kako poteka to pošiljanje, in opozoriti na prevare. Pa preverjati uporabnike, gotovo obstaja kak pameten način.
2023 10 21
Zdej so na hrvaškem butiku dali opcijo Trustap, ki zaščiti kupca, bomo videli ali nas to pričakuje tudi v SLO. V petih mesecih sem uspela na Butiku realizirati samo 2 prodaji, na FB marketplace in po skupinah pa ogromno - sigurno 20 - 30.
2023 10 28
No, jaz sem na butiku doslej prodala ene leviske, dobila sem pa kar nekaj vprašanj, če menjam. Pa žal nobena ni imela v ponudbi nobenega artikla, ki bi mi prišel prav. Na FB pa se kar pogosto kaj proda, sploh za otroke. Čeprav sem v zadnjem mesecu na FB kupila 5 rabljenih knjig, pa so bile od tega tri vse počečkane, podčrtane … In kupila sem komplet barbik in oblačil zanje, pa so bile barbike vse zdelane in oblačila prav smrdljiva, bogve od kod so jih potegnili. Romale so v smeti. Tako da če večina prodajalk in prodajalcev prodaja take smeti, kar lep odstotek pa jih krade, potem ni čudno, da je vse manj zaupanja in nakupov. Kar je škoda, saj je kroženje rabljenih oblačil itd. trajnostno. Težava butika je po mojih dosedanjih izkušnjah predvsem neaktivnost lastnika strani in njegovih moderatorjev&adminov. Pravila obstajajo le v teoriji in se vsevprek kršijo, ker jih nihče ne uveljavlja. Oglaševanja butika in s tem rasti obiska ni, po mojem večina ljudi sploh ne ve, da ta stran obstaja, uporabniki pa potem sami sebi oglašujemo in prodajamo. Vidim punce, ki v obupani želji po prodaji stalno odpirajo teme na forumu, obljubljajo darila, popuste, znova in znova objavljajo iste artikle … Ampak če na drugi strani ni kupcev, ni komu prodati. Tudi na bolhi se ne prodaja več veliko, pred 3 leti pa sem praktično vsa oblačila za dojenčka in vse knjige prodala tam.
2023 10 29
Problem je da stran pogosto šteka in je potrebna temeljite prnove. Zaradi tega punce šle drugam, tko da je obisk obiska zelo slab, posledično tudi prodaja ni nekaj. Res je veliko prevar, žal. Na Bolhi praktično nič ne prodam, na Facebooku pa se nekaj proda.
2023 11 09
Prodaja na tej strani gre (vsaj meni) tako pocasi da sem prodajo kar preselila na FB market place ker ocitno ni prevec ljudi tu gor🤣
2023 11 12
Tudi jaz menim, da tukaj ni veliko aktivnih uporabnic, ker sem v zadnja pol leta prodala samo 2 zadevi, na FB pa 10x več. Po dolgem času sem prodala ene hlače na strani Mojalbum.
2023 11 14
1 2