Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

Novost na mojbutik.si - "Napolni denarnico"

Drage punce! <3 Za vas imamo odlično novico – funkcija »Denarnica« je nazaj in zdaj jo lahko preprosto napolnite zahvaljujoč naši novi aplikaciji Trustap! Preprosto in brez dodatnih stroškov napolnite svojo denarnico na https://mojbutik.si/services ter izkoristite vse prednosti naših storitev za prodajalke: - VIP članstvo: odklenite ekskluzivne ugodnosti z VIP članstvom. - Izpostavljeni artikli: dodajte svoje edinstvene artikle med dvanajst artiklov na vrhu strani. - Promovirani artikli: povečajte vidnost vaših artiklov za hitrejšo in uspešnejšo prodajo. Uporaba naših storitev je enostavna. Za lažji začetek pa je tukaj vodnik za dodajanje sredstev v vašo denarnico: - Vnesite znesek: Začnite tako, da določite znesek, ki ga želite dodati v svojo denarnico. Ne glede na to, ali gre za manjši ali za večji znesek, imate nadzor nad porabo vaših sredstev. - Izberite "Napolni denarnico". Ko vnesete želeni znesek, kliknite "Napolni denarnico", da nadaljujete na naslednji korak. - Vnesite svoje podatke ali izberite Google Pay. V tem koraku lahko izberete, kako želite dokončati transakcijo. Če imate raje »tradicionalni« način, vnesite podatke o plačilu. Če ste uporabnik storitve Google Pay, preprosto izberite to možnost za hitro in varno transakcijo. - Potrditev v vaši aplikaciji: Po vnosu podatkov ali izbiri Google Pay je zadnji korak potrditev transakcije v vaši aplikaciji. Preverite podrobnosti, preverite ali so vsi podatki pravilni in pritisnite gumb za potrditev. In to je vse – sredstva so bila uspešno dodana v vašo denarnico! Ta preprost postopek zagotavlja hitro izkušnjo brez težav. Če imate vprašanja ali potrebujete pomoč, je naša skupina za podporo tukaj, da vam pomaga. :* Uživajte v nakupih in prodaji na mojbutik.si! <3 Vaša admin ekipa <3 <3
2023 12 27
ena od novosti, ki si jih sicer želim sama, je ureditev kategorij. pri moških manjkajo absolutno - parfumi (pod nego) pri ženskah manjka npr pletene obleke (in nujno popravit un "spoščene v sproščene) :) hvala za posluh
2024 01 10
Pozdravljeni, Pod sporocilo sem prejela neko potrdilo o nakupu. Ker sem na tej strani nova in je na spletu ogromno nekih prevar, vas prosim za pomoc; prilagam sliko. Linka nisem odprla. Lp ![](http://upload.mojbutik.si/si/images/message/196aa0d71b1db0439c7e16d3c89bd346.jpg)
2024 01 10
Super za denarnico. Predlagala bi vam pa da nujno ažurirate stran Mojbutik, ker je žal vsaj 20 let za konkurenco, obisk je slab, prodaja pa v zadnjih letih zelo nizka, da ne rečem obupna.
2024 02 27
Spremenjen look butika: Po pravici, izgleda boljše, funkcionalnost pri pregledu artikla pa je slabša kot prej, slike lahko samo eno pogledaš v povečavi, potem moraš zapreti/izbrati drugo sliko in spet povečavo. Funkcije prodaj ponovno in prodano sta pomešani in delujeta kontra.
pred 26 dnevi, 07:30
Sej verjetno to še testirajo in ni koncna verzija - vsaj upam.
pred 25 dnevi, 14:06
Miss11 kje pa se prodajas? Jaz npr na tujih stvareh ne prodam cisto nic. Lp :)
pred 25 dnevi, 05:47
Največ prodam na Marketplacu in po Facebook skupinah za rabljenja oblačila in modme dodatke. Kar ne prodam pa 1x-2x na leto podarim, kar pa ni za prodajo gre v H&M na reciklažo 👍 Tako nekako, s tem da zadnjih par let imam pravilo da kupim res tisto kar potrebujem. Kar nisem oblekla vec kot 1 leto pa dam v prodajo. Ta sistem se mi super obnese, saj se je kolicina oblačil v moji omari zmanjsala za 30-40 % 🏵️🤗
pred 24 dnevi, 09:58