Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

Kaj si mislijo fantje o vašem zapravljanu in (pre)polni omari?

Tema, da se malo nasmejimo našim dragim. [:smeh]
2013 06 26
Kar se tiče MB mi je moj že reko,da mi bo internet ven potegno, če me še enkrat gor vidi [:jezik] Glede prepolne omare pa se je nekak mogo navadit [:tihsmeh] Druga mu ni preostalo [:jezik]
2013 06 26
Pa seveda... mogla sma menjat pošto, kamor sem odnašala artikle, ki so jih punce kupile pri meni [:jezik] Ker so naju tam že vsi poznali in sma bla že domača [:tihsmeh] [:tihsmeh] Zdaj menjujema pošte malo [:jezik]
2013 06 26
moj pravi da ko me nebo doma da mi bo blokirau račun in me nikoli več nebo pustu na reačunalnik. prvič ko jo je vidu me je sam mal šokiran pogledu zdj se je pa navadu.:)
2013 06 26
meni je rekel da bo računalnik letel skozi okno [:smeh] potem spet drugič mi je rekel da bo ugotovil geslo od MB in mi deaktiviral račun, zdaj mi pa postavlja ultimate: tako dolgo kot bom jaz brez xy ( vse mogoče stvari mi našteva [:smeh] ) boš ti brez MB [:smeh] [:smeh] zdaj mi še njegova mama prepovedala MB [:smeh] [:smeh]
2013 06 26
Niti da ne začenjam... Na srečo ima slab spomin in ko me vpraša, če je to kar imam na sebi nekaj novega, mu razložim, da me je v tem že neštetokrat videl in mi verjame.
2013 06 26
hahahaha MegWhite dobra dobra [:smeh] mislim da bom tudi jaz uporabila to foro [:smeh] [:smeh] ampak problem je pri meni tak da mi ponavadi on pomaga zlagat oblačila ali pa je on zjutraj doma ko mi poštaš prinese paket pa vse vidi [:smeh] sokolovo oko [:smeh]
2013 06 26
Hehe jaz sicer fanta nimam imam pa nekaj zgroženih kolegov [:smeh] ki jim sploh ni jasno zakaj imam toliko cot pa čevljev pa zakaj bi sploh kdo tule bil prijavljen [:smeh] Jaz sem pač taka da se rada pogovarjam o cotkah pa čevljih pa pač malo razlagam enkrat kolegu o čevljih pa gleda kot d sem iz marsa prišla [:smeh] in potem reče, ojoj no jaz niti ne vem koliko imam št. čevljev [:smeh] [:smeh]
2013 06 26
hehehe cookiemaja, moj je isti , vse pakete prestreže pa če še tako hočem da jih nebi :D
2013 06 26
da ne potrebujem teh fensi stvari ker me ze samo preprosta trenirka naredi najlepso na svetu pa če sem oblečena kot stara mama, pa vseeno se paše včasih malo ''urihtati'' pa čeprav v kakšno lepo majčko [:smeh] [:nasmeh] ...drugače pa pravi ; skoda denarja, kar sama počasi gruntam da ima prav ker mam ze usega pouno rt da nwm kwa oblečt pa skos nosm skor eno in isto haha ..ker sm večino časa doma :) :D
2013 06 26
Haha teli vaši komentarji so prava popestritev dneva. [:smeh] Moj je bil na začetku zelo vesel, da sem našla MB saj je mislil, da bo na ta način malo več prostora v najinh omarah. Joj kako se je uštel... [:tihsmeh]
2013 06 27
[:tihsmeh] Ce ne druga je lahko Mb tudi dober izgovor..za vsako ko si kupim kaj novega v trgovini, kar seveda moj takoj opazi [:zafurstriran] , in ze pod nos vrze ce sem spet zapravljala.. lepo recem da ne, da sem izmenjala in imam mir, ker misli da sem nehala zapravljati [:tihsmeh] .
2013 06 27
mene so tudi ti vaši komentarji fuuuul nasmejali, še posebej, ker moj fant govori podobno.. [:tihsmeh] sem prav vesela, da ni moj fant edini, ki mu gresta MB in mojo zapravljanje na živce. [:smeh] [:ljubek] Amar_nat8 - se strinjam s tabo.. [:tihsmeh] jaz tudi ko si tukaj kaj kupim, rečem, da sem izmenjala.. ko pa grem v trgovine, pa žal tega ne morem reči, ker večinoma on gre z mano v šoping, da vidi, kaj mi najbolj paše+me obenem malo nazaj drži, da ne pokupim vsega kar vidim.. [:tihsmeh] [:tihsmeh] [:nasmeh]
2013 06 27
hehe, punce, nasmejale ste me... Jz sem sicer samska, zato pa sestrin fant komentira da imava s sestro polne omare in ogromno cot, meni se pa sploh ne zdi da je tko [:smeh]
2013 06 27
Moj je vesel, da je vsaj celodnevnega tekanja po trgovinah manj [:tihsmeh]
2013 06 27
1 2