Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Zdravje /

Težave s ščitnico

Živjo, Jaz firbcam, če ima katera bejba tu tudi težave s ščitnico? Hiper/ hipotiroza? Da navržemo debato o simptomih, zdravljenju, zdravilih ... Pozdravcek, Miss.bee
2013 07 08
.... Joj, pomoje si super podpora kolegici [:ljubek] Sploh, ce ima -oziroma je imela- od scitnice se kaksne stranske psihicne tezave kot se to rado zgodi ... Blaaah. Jaz sem trenutno okej, malo na zdravilih ... Srcno upam, da mi je ne bo treba odstranit z radiojodom ... Skratka - ce ima se katera podobne tezave, se lahko kar pogumno pofočka. :) Smo cist brez predsodkov [:jezik]
2013 11 07
jst mam hipotirozo,so mi ravno diagnosticirali.srce mi bije prepočasi,lasje mi izpadejo,nizek prtiisk,zacela sem medleti...preiskave so v teku.vec ali manj skos utrujena,vendar sem mislila,da je to posledica neprestanega zagona in napora,ker sem res aktiven clovek,,ampak je tako (malo bolje) tudi ko se ne naprezam. sporocim kaj se bo dogajalo,dobim tablete,za uravnavanje hormonov aprila,saj moram se na en pregled kjer bo diagnoza potrjena,da pricnejo z zdravljenjem. slaba volja,tesnoba,nerazumno bitje srca,izpadanje las,zredila sem v meseco za 6 kg?(vednar vmes prenehala kaditi in jemat kontracepcijo,morda zato) zelo aktivno se ukvarjam sz rekreacijo,zato izgubila 3 kg,pazim na prehrano, zauzuvati moram cim manj sladkorja in soli.priporocljiva je tudi savna,vendar brez pretiravanja. tole je na kratko. srečno in lep pozdrav:)
2014 03 13
hej, jaz imam težave z ščitnico..začelo se je ker sem imela neko čudno bulo na vratu ( se mi je zbirala cistična tekočina), zraven pa čudne znake, čez dan sem skos spala zvečer nikoli nisem mogla, velika utrujenost, zelo sem bila žejna.. potem sem šla k zdravniku in je najprej mislu da je sladkorna k so me pa dal na pregled so pa ugotovil da gre za poslabšanje ščitnice.. hvala bogu imam tisto z katero se za enkrat ne redim.. no potem sem morala iti v kliničnega ( pri svojih 15 letih) kjer so mi dali jod in sm bla en tedn tm in sm po izpustu dobila tablete Euthyrox - obstajajo pa tri predpisane količine 25 g / 50g / 75 g... no jz sm takoj dobila 50... in zdaj pri svojih 20 imam že 75 g... pač hodim skos na preglede.. so pa rekl da je to zlo nevarno glede plodnosti.. lahko pač rataš neploden.. tako da priporočam kdor ma kkršne koli znake nej hitr gre na pregled..pač tablete morš vsak dan pred malco pou ure prej pojest :) [:nasmeh]
2015 02 07