Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Šport in prehrana /

Tiste, ki tečete

in poznate filozofijo kurjenja maščob, kalorij in pridobivanja mišic ter pravilne prehrane, se javite! Tečem 70 minut trikrat na teden 8.7 km/h in razen mišic nisem izgubial niti 100 g. Kako spremeniti rutino, da bo učinek vidnejši? Hvala [:ljubek]
2013 07 31
jaz sem shujsala 33 kile v 2 mescih :) kliknem te :)
2013 07 31
TejaRugelj, klikni tudi mene. Prosim, me zanima, kako ti je to uspelo. [:ljubek]
2013 07 31
tudi jaz bi bila vesela tvojega nasveta :)
2013 08 18
Odvisno je od tega kako hitro tečeš, pomemben je srčni utrip, tako da je fajn če imaš merilnih srčnega utripa. Mislim da se cena giblje okoli 40€. Pomembna je hrana, ki jo zaužiješ po teku. Fajn je da ješ dost beljakovin, ne škodi pa tudi kak proteinski napitek (sirotka). U glavnem pomembnih je VELIKO dejavnikov. Lp
2013 10 01
Načeloma je tako...če je srčni utrip 150 potem hujšate, če je 170 potem se telo krepi. Tek; bolje je 20 sek šprinta, 20 počitka, 20 šprinta, 20 počitka.... Če tečete še ne pomeni, da se nekaj z vami dogaja. Odlična kombinacija so kardio vaje ali TRX in zumba. Delate in kurite, pridobivate maso in obliko ter zgubljate težo. 100 g niste zgubila zaradi tega, ker gre iz oblog v mišice.
2013 10 20