Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Za uporabnike mojbutik.si /

Zaupate predhodno plačilo prodajalkam brez odziva?

Ogromno punc sem zasledila, da še nimajo nikakršnih odzivov, ampak vabljive cene, zato me zanima, da to ni kakšen nateg, ker imajo napisano, da je potrebno predhodno plačilo ... Jaz jim nekako ne zaupam, ker mi je 30eur še vedno veliko, za kar nekomu nakazat, me pa zanima, kako je z vami? --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Se opravičujem, če smetim s tem: http://mojbutik.si/33xx1397-10562 Darilo za prve 3 kupke. -10% velja na vse artikle!
2013 08 26
js osebno ne zaupam-ti se pa odloči
2013 08 26
ne zaupam [:sramezljiv]
2013 08 26
Jaz nekaterim sem zaupala, večini pa ne
2013 08 26
Tudi jaz takim ne zaupam =/
2013 08 26
fora je v tem,da te pravarantke menjujejo profile in dajo zato tk smešne cene da čim več folka nasede na njene fore in pol ji kao za ene kopalke al pa eno torbico nakaže 10 punc dobi jo pa ne nobena in jo blokirajo pa si spet nov profil nardi [:zafurstriran]
2013 08 26
pač moje mnenje je da bi punce brez odzivov mogle razumet da jim nekako nemoreš zaupat , in nebi smele bit s tem užaljene , prvi kupki naj pošlje po povzetju (oz. tako da kupka plača na pošti izdelek ) potem ko pridobi par odzivov pa lahko že nekako zahteva nakazilo, če ji drugače ne ustreza .. Take ki že na začetku hočejo predhodno nakazilo, ne da bi se prvo karkoli pomenile ali pa skušale razumet da jim nemoreš kar dat denarja so definitivno prevarantke :)
2013 08 26
mene je obkradla ena ko je mela 3 pozitivne odzive ampak smo pol ugotovile da so bli vsi odzivi od še večjih lopovk kot je ona in to je blo nas okol 20 punc ko je nam vsem prodala iste kopalke dobila jih pa ni nobena in je sam menjavala profile pa obkradla malo morje folka jas enostavno zaupam še sam parim in to je to ker pa ni normalno več kok je tle gor folka ko so se prkuplale iz bolhe in sam nategujejo ljudi in ko sm ji dala js negativn odziv jih je mela čes par dni malo morje kr sipale so se punce kere vse je obkradla bla je pa tk prjazna da glava boli nebi si misla nikol za njo da je tak lopov
2013 08 26
http://mojbutik.si/items/oblacila/141093/victoria-secret-kopalke-nove
2013 08 26
Jaz tudi načeloma ne zaupam (mogoče se skušam zmenit za osebni prevzem), čeprav sem do zdaj na srečo imela samo dobre izkušnje z nakupovanjem (razen pri dveh menjavah sta me 2 okrog prinesli). Bedno je, da folk to dela, požrešnost res ne pozna meja. Noben pa ne pomisl, da je na drugi strani ena punca zdej ostala brez svojga denarja in še brez izdelka. Vsak samo na svojo rit gleda, na žalost.
2013 08 26
jaz tukaj večinoma kupujem, in takim NE zaupam, lepo ji pač napišem, da mi je artikel sicer všeč in ga kupim, ampak prosim glede na odzive,ki jih nima, če lahko najprej ona pošlje artikel in dobi potem od mene denar, kar se lahko prepriča v mojih odzivih, ker sem res poštena kupka. Najbolj je pa zanimivo to, da potem od njih ni več ne duha ne sluha [:smeh] Tako da punce, ne dajte se! [:tihsmeh]
2013 08 26
Jaz sem že dvakrat "reskirala" kot prva, pa sem bila super zadovoljna. Nategnila me je pa taka s čez 30 pozitivnimi odzivi in pol zbrisala profil, tko da... Tudi meni je enkrat ena prvič zaupala, ko sem bila še brez odzivov
2013 08 26
ja,to je res, ampak si imela neverjetno srečo. Mene so pa že hotele na to foro, pa sem pač na srečo nabrala nekaj pozitivnih odzivov in sem resnično tukaj zato, da kupujem oblačila. Res nimam dobrih izkušenj, skoraj vse brez odzivov so me hotele nategniti, tako da vztrajam pri tem, da če nima odzivov pač prvo pošlje artikel ali pa nič. In ponavadi je nič [:jezik]
2013 08 26
js se popolnoma strinjam z MayaPatton
2013 08 26
Sem sodelovala že s puncami, ki niso imele odzivov ampak za t.i male pare, da preverim situacijo [:tihsmeh]
2013 08 26
1 2 Naslednja