Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

Punce rabim nasvet..

Eni punci sem poslala artikla že pred 4dnevi ampak pravi da paketka še ni dobila Nimam pojma ka naj naredim, da nebo mislila da sem jo zaj***** [:zalosten] Je pa res da sem se pogovarjala že z večim dekletom pa so rekle da majo enake probleme .. Maš nasvet za mene? Napiši ga :) hvala. Lep dan [:ljubek]
2013 08 30
Včasih malo dlje traja, do nekaterih hodi tudi dva tedna ... Malo še počakajta [:nasmeh]
2013 08 30
V treh delavnih dneh ima pošta rok dostave. Če nisi poslala priporočeno, nimaš nobenega dokaza in zato je krivda nekako na tebi.
2013 08 30
fora je u tem da sem njenega dobila ona pa mojega po 4 dneh še vedno ne. pa smo se obe držale roka kakor smo bile dogovorjene in sma oddale istočasno.. tko da nevem.. tut sama čakam od ene uporabnice paketek dobre 3 tedne. in mi use skup mal smrdi ane.. nevem ka si naj mislim o vsem tem.. fora je pol u tem da ti izpades ko neka goljuf [:zalosten]
2013 08 30
Jaz sem enkrat dobila paket šele 6dan... Počakaj še malo..
2013 08 30
mah to so ze neke fore,ene si to namislijo..Sploh ce je nek malo vecji paket,se ne more kar tako zgubit ..
2013 08 30
jaz vedno, ko poslujem zaračunam navaden ptt a dam vedno priporočeno..prav tako če je menjava, dam priporočeno, ker se mi zdi, da bom lažje preživela če plačam 50 centov več, kot pa bom se sekirala, da nekdo ni prejem mojega paketka..ali obratno.. žal.. kakor koli je punca vredu in oh in ah se je treba zavarovati.. jaz priporočam, da počakata še do ponedeljka, drugače pa žal..bosta morale najt drugo opcijo..
2013 08 30
sej to ne.. paketek ni mali da bi lohk izgubil.. ona je šla na pošto tam pri sebi in je povprasala po njem pa so ji rekli da čudno da ga še ni dobila.. zdej nevem al je to res al je napisala kr tak za okras.. bom sla pa jaz dans na pošto kjer sem paketek oddala in vprasala o njem, če se jim kaj svita kje bi lohk biu
2013 08 30
Ni za zaupat,imas tukaj gor svašta..tako da ni vsega za verjet.! Najboljše pa na svojem profilu napisat da ne odgovarjas za izgubljene pakete,pa mir,pa si naj potem namislujejo kolker zelijo.. :)
2013 08 30
Mene so tko že zafrknili na pošti, so dali nalepko na mojo stran pošiljatelja in sem po 4 dneh dobila paket nazaj k sebi domov. Tako, da je punca po skoraj tednu dni dobila paket, jaz sem bila pa v podobni dilemi kot ti. Počakaj še malo :)
2013 08 30
ZA VSE KI TAKO ZELOO ZAUPATE PRIPOROČENI POŠILJKI: Nikjer ne piše, da se taKA pošiljka ne more izgubiti...toliko, da imaš dokaz, da si jo poslala in lahko pokličeš na pošto prejemnika, če je ta pošiljka prispela. Če ni prispela nima nihče pojma kje po poti se je izgubila saj nenazadnje ni čipirana, da bi se jo dalo izslediti. Toliko o priporočeni. :)
2013 09 01
ja ampak če pošlješ priporočeno dobiš vsaj nekaj povrnjeno, nekje 10x tisto vsoto ki si jo plačala.npr če si plačala okoli 2€ dobiš 20€.vsaj nekaj
2013 09 04