Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

prosila bi za vaše mnenje

Zakaj smo krive prodajalke če kupka ni zadovoljna z artiklom? Namreč punca je od mene kupila torbico, torbico sem poslikala povprek in počez da je videla kakšna je torbica in ji napisala da torbica več ni bela kot nova. Odloči se za nakup. Ko prejme torbico mi piše zakaj sem preoblikovala slike da je torbica umazana, da sem ji rekla da je snežno bela (to ni moja napaka da je narobe prebrala) na slikah se vidi kakšne barve je. Danes mi da negativen odziv ker je torbica utrgana. Zakaj punca laže? torbica je bila cela, imam še slike in nikjer v pogovoru mi ni napisala tega, da sem ji poslala utrgano torbico, samo da je kao umazana. [:jezen] Imate tudi vi takšne izkušnje?
2013 09 27
Hvala za nasvet [:nasmeh] sem opazila da je tako kot praviš :/ Lp [:nasmeh]
2013 09 27
Jaz osebno redko kaj kupim, postavim dosti vprašanj in sem zelo občutljiva če mi prodajalka zlaže kak podatek čeprav sem jo natanko vprašala. V tem primeru si ji omenila da torbica ni bela...tako da je to njena krivda. Jaz sicer poskušam nekatere stvari čimbolj sčistiti.
2013 09 27
Slike torbe stavi da vidimo! [:nasmeh] Ako laže punca- negativan odziv joj daj!
2013 09 27
Zgodilo se mi je že, da mi je punca napisala, da je srajčka potrgana, da ji manjkajo gumbi, da ima odtrgan en trakec (ki se je okrasno zavezal okrog vratu). Potem mi jo je poslala nazaj in je bila kot nova še vedno [:smeh]
2013 09 27
Tudi ona je postavila vprašanja in sem ji na vse odgovorila, tudi poslikala vse. Sem tudi jaz poskušala sčistiti, vendar se iz bele torbice ni dalo v celoti vse. Bom priložila vse slike. [:nasmeh] Nisem še nobeni punci dala negativnega odziva, čeprav si bi katera zaslužila, tako da si tudi nje ne želim dat, čeprav je ona meni.
2013 09 27
Zašto ne ako laže? [:sokiran] Da ne bude i nama tako!
2013 09 27
smešno, jaz sem enkrat dobila od ene dokaj mlade punce športne čevlje, ki so bili na sliki biserno čisti, napisano je bilo tudi da so bli 3x obuti al neki takga, dobila sem pa zelene in blatne, tako da sem jih lahko samo v pralni stroj vrgla ( vrjetno jih je imela punca še tisti dan obute za športno :) ), ampak nisem komplicirala, ker so bili drugače res ohranjeni, še pozitivni odziv sem ji dala..
2013 09 27
Kar daj ji negativni odziv če ti ga je ona tudi, čeprav si ti bila poštena in povedala kakšna je torba. Ti najboljše veš kako in kaj in če veš da se laže da je torba vtrgana, ji brez premisleka vrni neg. odziv. Ko sem šla gledat za katero punco se gre... hm, tudi mene je mikalo da ji stisnem enga negativnega ker me je tud okrog prenesla.. sicer me ni oškodovala ampak sem ji prijazno več kot en mesec nek etuji šparala... po enem mescu mi reče če bi jaz menjala.. ja halo.. sem rekla da ne.. je rekla ok ok sej ti bom nakazala ko dobim plačo. No in vse to se vleče že od avgusta. Da ne govorim da sem zmes izgubla druge potencialne kupke [:jezen] Punca ni 100% poštena/fer, če mene vprašate tak da naj se to ve. [:omoticen]
2013 09 27
Tut jaz se strinjam da ji daj negativen odziv! S tem ko ne daješ negativnih odzivov puncam ki bi si jih zaslužile samo škoduješ še ostalim puncam ki bi naletele na njo :)
2013 09 27
Ker imam več slik mi jih počasi nalaga, bom jih pa sigurno naložila gor, ker mi je zdaj napisala da je odspodaj in po robovih kao raztrgana, a slikala sem ji torbico po njeni želji in to preden je bila poslana, nisem imela slik cele torbice od prej, da bi ji potem poslala pa raztrgano. Na podlagi vaših predlogov bom vsekakor dala negativen odziv, še sploh po tem da nisem edina ki je imela neprijetne izkušnje z njo. Slike pa pridejo samo da se mi naložijo [:nasmeh]
2013 09 27
[slika:e215bef0-a4ed-4c90-adf4-a9d7ca4fd0bb] [slika:b32d4b89-3ffc-45b5-a8ba-7246867e0062] [slika:5ce98e97-9a42-4f7f-abbf-da7c266103f0] [slika:41d753b9-d1c9-4216-961b-7b2756c0e6e4] Na slikah se sicer ne vidi ravno barva, se pa vidi na sliki spredaj in zadaj ob robovih da je bolj bela. Povedala sem ji da ni več snežno bela kot nova in da je rumena odznotraj. Napisala mi je zdaj da je na vogalih in spodaj raztrgana. Jaz vem da sem poslala celo in da je to vidmo tudi na slikah.
2013 09 27