Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Za uporabnike mojbutik.si /

Kam so izginile moje zadnje 2 teme????!!!!!!!

resno!! pravkar sem jih objavila.. in jih ni več!?!??!?!?!?!?!
2013 09 30
Če je tema le promocija artiklov, popustov in butika, na žalost od zdaj naprej brišem. [:sramezljiv] http://mojbutik.si/forums/topics/47762/objavljanje-oglasov-na-forumu
2013 09 30
aha... nisem videla oglasa... upam da bo to veljalo za vse.
2013 09 30
Že 2 uri brišem stvari, tako da velja za vse [:sramezljiv]
2013 09 30
Hvala bogu, ker so bile nekatere prodajalke že res dosadne! Vsak dan nova tema z isto vsebino kot prejšnji dan... mislim..
2013 09 30
Groza, jaz se sploh nisem mogla dokopati do tem, kjer so punce resnično potrebovale pomoč [:jok]
2013 09 30
Po drugi strani, pa je ta tema ("za uporabnike mojbutik") bila nekako namenjena temu da si pritegnil pozornost in mogoče tudi lažje kaj prodal. Dobro ne rečem, nekatere so res pretiravale (sploh z naslov: JOJ POMOČ in potem si odprl pa je pisalo: poln butik al pa takšne bedne...) Mogoče bi bilo res fajn da se bi še dalje lahko promoviralo ampak mogoče največ nekaj krat (npr 2, 3x) na dan. Ker konec koncev še piše za to temo: Delite svoje opazke, pritegnite pozornost drugih [:nasmeh] Za pomoč pa je po moje tudi kakšna druga tema... ali se pa motim. [:nasmeh]
2013 09 30
justbeyourself se podpišem!
2013 09 30
Bila je, pa so gospodične pretiravale v astronomskih merilih, tako bom sedaj tudi več časa namenila temu! S tem ko brišem stare oglase tudi vidim katere se enostavno ne znajo ustaviti. Pritegnite pozornost, ko jo zares potrebujete ne pa vsak dan, 200x na uro! Napisala bom tudi nova pravila poimenovanja tem, ker tako enostavno ne gre več naprej, čisto nesprejemljivi naslovi [:jok]
2013 09 30
Sprejela bom teme, ki ji oglašujete z res dobrim razlogom npr. "Iščete jesensko garderobo" "Potrebujete večje številke oblačil" in potem povezavo do butika oz slikice itd. Tele "Pokukaj v moj butik" "Praznim omaro" "Prosim pomoč nujno" "Ali tudi ve...?" pa ne bodo šle več skozi že kar takoj povem [:sokiran]
2013 09 30
Pravilno, tukaj sem manj kot eno leto, in pac sem posnemala ostale punce, tudi meni od samega zacetka ni bilo jasno zakaj se oglasuje povsod, kar v vseh temah pocez... Ampak ker se ni nic zgodilo sem to zacela tudi jaz... No ajde, ne prav v vseh temah;) Mislim da je bil to en zacaran krog, in je prav da se je koncal. Kdor karkoli isce, ima v bistvu iskalnik, vpise besedo oblacila, mere, barvo, in program najde... Potrebno ke le, da punce dobro oznacimo nase izdelke... Srecno vsem;) Nakupovalkam in prodajalkam [:sramezljiv]
2013 09 30
Pravilno, tukaj sem manj kot eno leto, in pac sem posnemala ostale punce, tudi meni od samega zacetka ni bilo jasno zakaj se oglasuje povsod, kar v vseh temah pocez... Ampak ker se ni nic zgodilo sem to zacela tudi jaz... No ajde, ne prav v vseh temah;) Mislim da je bil to en zacaran krog, in je prav da se je koncal. Kdor karkoli isce, ima v bistvu iskalnik, vpise besedo oblacila, mere, barvo, in program najde... Potrebno ke le, da punce dobro oznacimo nase izdelke... Srecno vsem;) Nakupovalkam in prodajalkam [:sramezljiv]
2013 09 30
Črno listo uporabnikov ne bi smeli izbrisati!!!!!!!!!!!!!!! svašta
2013 09 30
js pa sm napisala temo o tem da nekaj iščem pa si jo zbrisala . bolano !!
2013 09 30
A lahko vprašam, zakaj mi je zginila tema pod katero sem iskala dve obleki?? pod "Iščem SAMO za tiste, ki iščejo oblačila, dodatke in kozmetike. Uporabniki, ki kršijo pravila, bodo blokirani brez opozorila."
2013 09 30
1 2 Naslednja