Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Za uporabnike mojbutik.si /

Draga adminka!

Pozdravljena! Zanima me kaj je s tem vašim profilom Moj Butik? Kot da sploh ne dela oz. SAMO OBČASNO dela?.....
2019 04 18
pozdravljene, ne vem če to sodi tukaj ampak , vseeno... spet sem blokirana,,, zakaj? zato, ker želim prodati kar imam doma, da si zagotovim plačilo položnic , ker sem odkar sem zbolela doma in nimam dovolj za preživetje? ker sem včasih živela na veliki nogi in imam od takrat malo boljše stvari, ki mi sedaj niso potrebe? komu gre to v nos? veliko jih je ki bi si mogoče zaslužile blokado... pa ne grem nikogar prijavljat in spravljat v zadrego. res ne razumem. tu pač prodaja vsaka po svoje, stvari ki jih ne rabi... kaj je pravzaprav še dovoljeno prodajati? ali bi morala prodajati stvari, ki so za smeti in zavajati kupke? ne vem in ne razumem. upam da bom na tole dobile tako hiter odgovor, kot sem bila blokiran. ve lepo želim. mateja
2019 12 09
VPRAŠANJE!!! Zakaj ni možno postaviti varovalke glede dajanja negativnih mnenj? Dobila sem neupravičeno negativno mnenje (potencialni kupki sem dala negativen odziv,ker je vzela podatke,zatem se ni več oglasila,niti plačala. V mojem opisu pa posebej piše, da v kolikor nekdo vzame podatke in potem ne kupi, dobi negativni odziv). Ta "Petraka" mi je na moj popolnoma upravičen negativni odziv vrže žogico nazaj in mi prav tako NEUPRAVIČENO dodeli negativni odziv. Torej, nekatere se trudimo in želim ugoditi kupkam, potem pa zaradi takšnih hudobnih žensk dobimo negativne odzive,ki jih ne moremo izbrisati...
2020 02 18
pišeš adminu, pošlješ ji print screen pogovora in ti bo neupravičen minus izbrisala.
2020 03 05
> amor11: > VPRAŠANJE!!! > Zakaj ni možno postaviti varovalke glede dajanja negativnih mnenj? Dobila sem neupravičeno negativno mnenje (potencialni kupki sem dala negativen odziv,ker je vzela podatke,zatem se ni več oglasila,niti plačala. V mojem opisu pa posebej piše, da v kolikor nekdo vzame podatke in potem ne kupi, dobi negativni odziv). Ta "Petraka" mi je na moj popolnoma upravičen negativni odziv vrže žogico nazaj in mi prav tako NEUPRAVIČENO dodeli negativni odziv. > Torej, nekatere se trudimo in želim ugoditi kupkam, potem pa zaradi takšnih hudobnih žensk dobimo negativne odzive,ki jih ne moremo izbrisati... Tudi jaz sem pred časom dala negativno oceno prodajalki, ki si je to zaslužila (nisem bila edina) zaradi zavajanja in represije, z imenom Larisa Dolinar - profil babygirl2020 (https://mojbutik.si/babygirl2000-69982/feedback) Nato sem dobila negtivne ocene iz dveh profilov, s katerimi sploh nisem bila v nobenem kontaktu. Z drugo uporabnico MB, ki je bila tudi oguljfana s strani omenjene gospodične sva malo naredili raziskavo in ugotovili, da ima Larisa več profilov s katerimi manevrira. Seveda sva pisali adminki, babygirl2020 je tudi blokirana, a lažne negativne ocene ostajajo....
2020 08 14
Lp Mene pa adminka zanima zakaj v mojem butiku ko nalozim stvari za prodati na mojem.profilu skoz pise da mi sledi. 7uporabnikov in jaz sledim 7..nikoli se ta stevilka ne spremeni...pa vem da je vcasih vec ogledov? Prav tako me zanima ko hocem dati odzivcek ne morem oznacit 👍ker mi vedno.pise potrebna je evalvacija ali nekaj takega? Hvala za odgovor
2023 11 11
prodajala multipractic že 3x izbrisan pa kaj se tu res delajo norca iz nas,saj opažam ,da se prodaja dosti aparatov ,ki pa niso brisani ,zato adminka prosim za odgovor k to je pa že podn. mislim ,da za tak odnos bo butik kmalu šel v pozabo.
2023 12 15
upam ,da dobim odgovor ,če lahko brišete artikle se mi zdi da imate preveč časa in ne premalo lp
2023 12 15
Adminks še vedno čakam odgovor???
2023 12 17
> pika44: > Adminks še vedno čakam odgovor???
2023 12 18
> pika44: > > pika44: > > Adminks še vedno čakam odgovor???
2023 12 22
1 2 3