Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

Pozor kraje

Punce denar pošiljajte pripročeno ali pa ga nakazujte na TRR, ker prihaja do kraj z strani poštnih oslužbencov sploh tistih kovert v katerih so kovanci!!!!
2013 10 16
jap res je....pa tudi priporočena ni kaj dost več varna...do mene so se že 3 priporočene z denarjem v kuverti "izgubile" ....
2013 10 16
Se da prijavo na policijo!
2013 10 16
Vrednostno pismo, pa je ok ;)
2013 10 16
Vrednostno pismo ne more kar tak izginut,ker je priporočeno,mora prit do željenog naslova!
2013 10 16
mene zanima samo kako lahko nekdo poslje kovance v koverti :) ??
2013 10 16
Jaz sem ravno včeraj prejela soje prvo vrednostno pismo. Je zaščiteno, ima eno folijo in če kdo odpira se to tudi vidi. Pri poštarju se more pa tudi podpisati, tako da obstaja sled. Poleg tega pa mislim, da v primeru izgube vrednostnega pisma, pošta mora kriti vrednost denarja, ki je bil poslan (na embalaži se zunaj napiše koliko je to). Za priporočeno pismo, pa sem 1x spraševala pošta v primeru izgube krije samo stroške poštnine.
2013 10 16
jaz zavijem kovance v folijo in na zunaj ni tipat, da je notri denar [:nasmeh]
2013 10 16
Jaz vedno pošiljam v kuverti denar. Se mi še ni zgodilo, da bi kaj izginilo...pa sem pošiljala že preko 50x. Denar zavijem v kartonček.....ali pošljem v mali obloženi kuverti, kovance pa prilepim z lepilnim trakom na obloženo kuverto, da ne žvenketajo in pritegnejo pozornosti!! :-) Če daš denar direktno v kuverto in se čez vidi, kaj je not......je logično da bo izginil. Zato da moraš obvezno zavit, da se ga ne vidi. Sem pa že dvakrat dobila paket, ki je bil pri strani odprt..... kot da bi kdo kukal kaj je not?????? [:sokiran] Ampak ni nič manjkalo v paketu....samo odprt je bil. Čudno.
2013 10 16
za moje pojme je najboljš nakazilo na trr še posebi če imaš spletno banko. drgač pa preko nakaznice tud super.
2013 10 16
Saj jaz tudi vedno kovance zavijem v karton in ji oblepim
2013 10 16