Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Za uporabnike mojbutik.si /

konec z menjavami!!!!!!!!!!!!!

Jaz ne vem več ampak tukaj ste nekatere res .... Ne bom rajše kaj rekla da ne užalim katere ki si to ne zasluži ampak meni je dovolj tega... Zdaj pa vi precenite, so tile čevlji vredni 7 € oz. bi vi sploh šle prodajat kaj takšnega??? [slika:4c520159-1baa-4a8a-bf85-e201fc06bafc] [slika:2fba92c5-6c94-4a2e-903a-697e730fbaff] [slika:678751f5-9f7b-4288-bbe9-71f358963e70] Plus tega je pisalo da so številka 37, zdaj jih dobim in gor piše 38...Ne vem a nekatere niste pismene [:jezen] [:jezen]
2013 03 05
brez besed [:sokiran]
2013 03 05
a je tm umazano al odkrušena barva? na prvih dveh slikcah?
2013 03 05
Kaj pa pravi punca, ki ti je tole poslala? Meni bi bilo zelooo nerodno... Ampak nekatere ne razmišljajo...
2013 03 05
Odkrušeno je, zadaj pa popolnoma pohojena peta [:zafurstriran] [:zafurstriran] Ne vem kaj pravi še čakam na njen odziv preden napišem negativen komentar, ampak kaj takega res ne moreš spregledat ali pač glede na to da je že številka čevlja bila narobe navedena [:jezen] [:jezen]
2013 03 05
ja a tuki na oglasu se pa ni videlo? Pošlji ji nazaj [:zafurstriran]
2013 03 05
?????????? groza!!! zato pa jaz načeloma ne menjam, na koncu so pa užaljene ko jim rečem, da ne menjam. tukaj je rezultat zakaj ne...ne morem verjet, da ma kdo sploh obraz kaj takega poslat [:zalosten]
2013 03 05
aja pa še to, dobra si da še čakaš na njeno razlago. kaj takega si zasluži 3 minuse ne samo enega !!! [:smeh]
2013 03 05
kiki999 ne ni se videlo, bila je samo ena slika in je blo tako slikano da so te pomanjkljivosti bile prikrite... Urssina vem ampak sem tak človek da dam še možnost za kakšen pogovor in da se najde kakšna rešitev če je to sploh v interesu prodajalke, če ne pa itak dobi 10 minusov ne samo enega [:jezik]
2013 03 05
a joj no bed, pa to ni še za karitas dobro...pa ti maš res nesrečo s temi menjavami no...sam nismo use take, js ne bi nikol tazga krša prodajala, pa itak se bo zgovarjala da ni vidla tak da boš na koncu še ti kriva [:zafurstriran] [:zafurstriran]
2013 03 05
no takšen odgovor sem dobila: se opravičujem ampak jaz sem dala za njih 17e,res so nošeni saj to je pisalo...cena se mi zdi pa primerna, ker sem gledala tu gor cene in so še veliko slabše obutve videt in še dražje...saj to se ve da se tu gori prodajajo nošene stvari...če je pa tolk škoda tistih 7e vam pa denar pošljem nazaj ali pa urco (saj je še nisem dobila).
2013 03 05
Lepo da si dala priložnost, sama vidiš kaj je odgovorila. nekdo ki pošlje take čevlje bo dal tak izgovor v smislu: "saj se pridajajo rabljene stvari", in obrne vse nate, kao "nisem še dobila ure" ker nima drugega argumenta!
2013 03 05
hahah, to je edin za smejat se...jaz nove natikačke k sm za njih dala 15€ tukaj prodajam za 7€, sam so res novi ne pa to no halo...daj prosim napiši kera je to
2013 03 05
GROZA kakšen odgovor.. res hoče tebi krivdo naprtiti.... kao, kaj si pa pričakovala za tak mali denar, sama si kriva, da si tvegala, sej si se ti odločila za nakup.. grdo skratka [:zalosten] [:jezen] in pa sklicevanje na druge: sej tud drugi to prodajajo, še slabše stvari prodajajo... mah, no comment, [:jezen]
2013 03 05
Ja napiši kera je, da vemo! [:nasmeh]
2013 03 05
1 2 Naslednja