Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Za uporabnike mojbutik.si /

konec z menjavami!!!!!!!!!!!!!

No kljub temu sva se uspešno dogovorila, vrnila bo moj paketek jaz pa njej njenega in stvar rešena...No pri nekaterih se pa še pride kam z lepo besedo [:nasmeh] Ja spelakosir vem kako je, jaz prodajam nova oblačila večinoma z etiketo pa mi pišejo če jim dam oblekco za 10 €, pol se pa pri takšnih izdelkih ki jih jaz dobivam za menjavo vprašam če se meni meša al kaj. Jaz praktično zastonj prodajam nova oblačila medtem ko tukaj dobim skoraj za enako ceno rabljen in še po vrhu poškodovan izdelek. [:sokiran] [:sokiran]
2013 03 05
katastrofa [:jezen] ampak super, da ste se vsej zmenle. [:nasmeh] čeprav verjetno si zgubila nekaj € s poštnino. mogoče bi bilo res pametno zahtevat dodatne fotke...da se točno vidi. [:sramezljiv]
2013 03 05
upaj, da boš dobila paketek nazaj... [:sokiran] pri takih nikoli ne veš [:omoticen]
2013 03 05
Prav MoonFlower, da si ta artikel prikazala, naj se neresne punce malo zamislijo, da ne bojo mislile, da lahko delajo kar želijo [:nasmeh]
2013 03 05
ja res bed. js sm svoje nike sportne superge konc hude dala zastonj zraven kot darilo h nakupu pa so bli čez 80€ ...+ bli so enkrat obuti kot novi. svašta,res. tko,da čis polom. Morem pa reč da..to je res nazalost kupovanej na lastno odgovornost in je blo tukaj gor že veliko podobnih primerov, samo ne vem kako se taksne stvari ne vidijo na sliki ko kupujete artikel..
2013 03 05
Glej na sliki so izgledale kot nove, res...Nevem a je slika bila stara predenj so nastale te stvari na čevljih ali pa so bile preprosto tako postavljene da se to ni dalo videt...Nisem vendar neumna da bom šla kupovat takšne stvari, če bi seveda vedela in videla v kakšnem stanju so. Zato pa jaz moje izdelke poslikam iz vseh strani, da se vidi točno kakšen je. Ne pa na eni strani lep, obrneš drugam pa totalnoma uničen [:prestrasen] [:prestrasen]
2013 03 05
Haha kak odgovor! Jaz osebno tu gor slabše obutve od tega nisem našla [:smeh] To je za v kanto, ne za prodajo [:sokiran] NE MENJUJ več, resno, ker očitno nimaš sreče s tem [:zalosten]
2013 03 05
meni se slike sploh ne odprejo???
2015 11 03
meni se slike sploh ne odprejo???
2015 11 03
jst slikice ne morem videti.....
2015 11 20
jst sm bla samo enkrat res hudo razočarana. kavbojke sprane, raztrgane in smrdljive po čikih. ma nikoli ne bi jih niti oblekla! so šle tako v smeti.
2015 11 20
kako pa se imenuje prodajalka?
2016 01 23
...ma te menjaveee............hoče menjat,pa se že odločim za in grem v njen butik in najdem par lepih oblek ,ona bi mojo hoodie fishbone ki sem jo že tako podceno dala gor ,ji pišem nazaj +linki in mi odgovori da to pa ne ker prodaja za sestrično ,teh nemore dat.........ostalo so same cote ala tmajčke in neke bedne maje z naramnicami pa šali itd.....................ji napišem da se neupam več brskat po njenem butiku ,da naj označi kaj je od sestrične ,da ne zapravljam časa,pa napiše da nič ostalo,pa najdem še eno hudo torbo ala birkin replika ji pišem in lej ga zlomka ,ta je pa od mame.............pizda hudičeva a je sploh kaj tvojeeee,pa kaj me sprašuješ za menjavo potem,a b ti mojo FISHBOONKO ZA ENE SPODNJE GATE AL KVAAA.......tolk o menjavah,eni probajo za vsako ceno,pa k bi vsaj odnehala ,potem mi nalepi linke kaj si lahko izberem,hahahahahahaha ,ma tega nebi nit na štil za tla pomivat nataknila,100 let prodaja šit in pol bi se ga ona znebila z menjavo,HVALA HVALA ......hehe utinki ,spominki slovenski biznis je viden tud na tem portalu.....LP
2016 03 26
Haha Benlora, si me pa nasmejala s temle postom..ene so res..brez kančka občutka za obnašanje in prodajno etiko.
2016 04 09
Določena dekleta res nategujejo pri menjavah in niso poštene.. Mi je pisalo eno dekle da bi menjala tuniko, k jo prodajam po ceni 2,50 s poštnino. Ja, pač se ne mislim okoristiti ampak le znebiti stvari zato tok poceni.... Ok, sem prečekirala njen profil in cene res fuul preveč visoke (beri dejanska vrednost krat 4). Izberem edino stvar ki mi je všeč kar je top v dejanski vrednosti 2evra, ki ga prodaja po 14evrov, napišem da mi je to edino všeč, vendar se mi ne zdi fer menjava ker ima moja tunika če ne drugega več blaga in se mi ne zdi fer menjat eno tako veliko stvar za eno extra mini IN kaj predlaga. Pa napiše da je cena njenega extra mini topa veliko višja od moje tunike in ima visoke cene zaradi menjav, pri nakupu se pa zmanjšajo - torej, bo kao ona ful prikrajšana če ga bo menjala za mojo tuniko!!! HVALA LEPA. To zame ni pošteno !!! Potem bi pa jaz napisala cena moje tunike 100evrov, težila za menjave in se naslajala na to da je moja tunika veliko dražja od vaših stvari.... Pa naj kera napiše da pretiravam, ampak hočem vas samo OPOZORIT da bodite previdne !!! Pozdravčkee :) :)
2016 06 21
Prejšnja 1 2