Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Zdravje /

očala dioptrija - 4

Če bi mi katera znala pomagati naj mi prosim piše, sem bolana in včasih sem odsotna, zaspim z očali, doma imam 3 kužke, očala dobijo takoj v roke, ker sem mi je to zgodilo že drugič sem se odločila, da napišem moj problem, tako, da sem prišla do ideje , da bi našla nekoga k dela okvirje očal z dioptrijo zelo poceni. Po mojih izkušnjah vsak okvir ne paše z dioptrijo - 4. Imam diopotrjo - 4 in očala sem kupila na bolhi z enako dioptrijo za 30 evrov z okvirji pa dioptrijo vse skupaj samo , znamka me ne zanima , ker rabim očala samo za porabo, pa me zanima če je katera punca imela kakšen podoben problem, da so se ji očala zlomila ....itd če mogoče katera punca ve za kakšnega optika k dela okvirje zelo poceni. Kupila pa bi si lahko več očal , ker rabim, samo da vidim znamka nepomembna , se mi ne zdi smiselno, da kupim očala pa 300 evrov če spet zaspim in jih bodo moji malčki pogrizli , tko, da iščem čim več informacij če katera ve cenik stekel z mojo dioptrijo - 4 če se , da kje tako poceni najti. Vzela bi jih tudi več, iščem kako zelo ceneje se to , da dobiti, če mi zgrizejo potem lahko brez slabe vesti vržem nekaj 10, 20 evrov stran , če so očala zelo dobre je to nesmisel, če mi kdo zna pomagati naj mi piše, hvala. Sem dobila na bolhi z okvirji in dioptrijo za 30 evrov , sem imela srečo prvikrat pa če se , da še kaj nižje dobiti
2013 11 27
poglej na posti. ali pa v KIK-u... so najvec 5€ :-)
2013 11 27
tiste v kiku so dioptrija za na blizu in ne za na daleč. te za na daleč pa so nažalost vsepovsod zelo drage. tudi sama imam dioptrijo -4
2014 01 04