Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Pomoč na strani /

V kakšnem stanju so izdelki?

Živjo punce, Imam vprašanje, mislim, da je na mestu, da o tem predebatiramo, saj sem res razočarana. V kakšnem stanju so izdelki, ki jih prodajate? Sem imela veliko izmenjav in marsikdaj je bil izdelek zmuckan/scufan, spran,... Sem začela biti bolj pazljiva pri menjavah. Nato.. Kupim izdelek prek bolhe, mi zagotovi 2x nošeno, vseeno vprašam, če so kakšne napake, ne niso. Dobim izdelek VES SCUFAN, zgornji del je bil celo drugačnega odtenka, saj je bil spran. Zanima me, kaj kdo res to nosi, da si to drzne prodajati? Razumem mogoče komu pride prav in to kupi po bistveni nižji ceni ali izmenja. Ampak, da nekdo laže v kakšnem stanju je izdelek? Že spet sem nad nakupom razočarana. 1. sem pri punci tu gor popustila in nasedla. Sedaj pa ne vem, kaj naj punca seveda, ne bo vrnila denarja. Sploh si ne bom več upala karkoli kupiti, ker to je pa res katastrofa!
2013 05 06
jaz sem poslal paket enoj punci i vrežica joj ni bla vseč je rekla da ni u tako dobrem stanju ko je ona mislila .. mele smo menjavo za korzet .. Brez ikakvih problema smo se zmenile jaz sem rekla da joj bom dinar poslala za korzet ona pa meni vrezico .. Ne vem ,, pač se zgodi da pride do takšnih situacija al jaz nisem lagala da je izdelek u dobrem stanju ona je vidjela sliko pol joj ni blo vseč i na koncu priče smo se spet zmenile brez problema ,, punca ni težila a nisem ni jaz .. [:nasmeh]
2013 05 06
Absolutno nove, če pa niso popolnoma nove so pa do max 2x oblečene ampak še vedno izgledajo kot nove. Kar je znošeno spada v koš ali za domačo uporabo okoli hiše in ne v prodajo. Ker če ni nekaj dovolj dobro zate, po čem se sklepa, da bo za druge pa ok? Ne razumem te miselnosti. Če pa se že prodaja rabljeno pa se naj poslika in do podrobnosti opiše za kaj gre. Ne pa da te kap, ko dobiš zadevo... [:omoticen]
2013 05 06
Ma ne vem. Že marsikaj se mi je zgodilo in že marsikaj sem prejela. Ne vem, mene bi bilo sram odposlat neko stvar, če vem, da ni taka kot sem jo opisala. To je riziko ki ga sprejmeš pri tej igri.
2013 05 06
Sem prodala nekaj stvari na bolhi in sem napisala stvari kot dejansko so in dala temu primerno ceno. In vedno sem povprasala za feedback in se nikoli ni bilo, da kupec ne bi bil zadovoljen.. Sama pa raje ne kupujem toliko ker vem da takih ljudi je malo, ki bi mu dejansko bilo mar za mnenje - vazen je le denar.
2013 05 06
...na Bolhi sem kupila mobitel...s prodajalko sve se nategovale skoraj celi teden,preden ga je poslala...v opisu je imela napisano,da ima manjšo praskico...z živimi mukami sem od nje dobila podrobnejšo slikico,z manjšo prasko...nakažem ji denar...potem spet nategovanje glede pošiljanja...bljek...ko pa sem prejela mobitel me je skoraj kap...praskica ni bila praska, ampak razpoka...seveda se je zgovarjala na sistem videno-kupljeno...mah bv...sem bila tako jezna,da sem ga PODARILA na fb in še plačala poštnino,samo da se ga znebim...
2013 05 06
Hehee... nekatere moje stvari imajo še etiketo:P Res pa je za tiste ki sem jih nosila, dam tudi temu primerno ceno. ampak večino so stvari res nove, zgrešeni nakupi predvsem. Mislim, da če bi punce priložile en dober jasen opis izdelka in tudi tako dobre in jasne slike, ne bi bilo takih problemov... Morem pa rečt, da za enkrat sem naletela večinoma na vredu stvari...
2013 05 07
Moj komentar se navezuje le na Moj butik, prek bolhe še ne poslujem;)
2013 05 07
Moji so točno taki kot so opisani :)
2013 05 14
Nekatere mamo tok pameti, da prodajamo tiste zgrešene nakupe al pa enkrat oblečene stvari, ki so lepe, nove in jih je škoda da visijo pri nas doma. Ene bi pa res za usake ponošene gate rade zaslužle še kakšen evro. [:omoticen]
2013 06 25
Pikica1, mislim da je na mestu da ji daš vsaj negativen odziv in da se poskusiš zmenit, da ti denar vrne. Kolikor sem opazila, vžge tudi to da jo javno razkriješ in poslikaš izdelek, ki ti ga je poslala. Iskreno, če je kaj srednje ohranjeno, to podarim, ne mislim si sramote delat za par evrov, plus menim da večina punc želi pridit ceneje skozi i res ni fer prodajam neke zmuckane cote. Sama prodajam parkrat oblečena oblačila, nekatera so tudi nova, samo etiketa je odstranjena. Kar je zmuckano, pa gre za cote da z njimi brišem prah ali da mačkam naredim posteljo [:tihsmeh]
2013 07 03
jaz sem uporabnico kontaktirala, da se dogovoriva za vračilo, ker sem dobila čisto oglodano jakno...pa ni bilo odgovora, zato sem kasneje dala negativen odziv. kaj mi to pomaga, če sem ob 13eur in jakno lahko vržem v smeti :-((
2015 10 22
Ha ha...to je tema zame Moja ne dolgo nazaj menjava je bila podobna...sem vprašala kakšno je stanje artikla in mi je odgovorila da je lepo ohranjen,...kar sem dobila pa je vsaj zame samo za v hosto za drva spravlat...ne vem ne vem....cena pa itak nabita... Žal me pa je razjezilo to da ko sem dala negativen odziv, sem ga tudi prejela sama, pa to tako smešnega, da če ga ktera prebere se bo smejala dva dni :D Ne razumem, kako lahko nekatere prodajajo takšne stvari, pri nas to roma ali na rdeči križ ali pa na smetišče.
2015 11 01
je pa tudi res da bi (nekatere) kupke najraje dobile novo stvar po taki ceni kot da je polovico fali !
2015 12 12
> ludvika: > je pa tudi res da bi kupke najraje dobile novo stvar po taki ceni kot da je polovico fali ! (nekatere)! ja,nekatere
2015 12 12
1 2 3 4