Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Pomoč na strani /

Punce, prosim preverite ali nalaganje že deluje!

[:sramezljiv] Ojla prosila bi vas za pomoč in sicer, treba bi bilo stestirati če se stvari že nalagajo in če facebook login že deluje. Računalničar mi je namreč poslal mail, da bi moralo delovati! Pofočkajte se spodaj v komentarje [:jezik]
2013 06 11
Ja, stvari se da nalagati :))
2013 06 11
deluje :)
2013 06 11
deluje ;)
2013 06 11
Jaz imam spet eno težavico. Objavim novo temo in čez nekaj ur teme nikjer. To se mi je zgodilo včeraj in danes. Bi se dalo to kako urediti?
2013 06 11
Punce, hvala vam, samo da vse štima [:ljubek] @Polona* ali upoštevaš vsa pravila, ki jih mamo napisana za objavljanje na forumu? Prepovedane velike črke, nalaganje več istih tem v kretkem času itd.? [:sramezljiv]
2013 06 11
Login tudi deluje? Sama imam nastavljeno, da me avtomatsko vpiše, ko odprem mojbutik, pa se mi odkar so se začele težave z informatiko, dogaja, da se moram vsak dan znova večkrat ročno vpisat, čeprav vsakič kliknem zapomni si me. Je to problem na mojem računalniku ali na strani?
2013 06 11
Pri meni pa je drugačen problem - vedno ko želim kaj naložiti se mi zatakne pri velikosti. Večkrat moram potem osvežiti stran ker ponavadi ni sploh na voljo da bi izbrala, samo črto pokaže [:zalosten] To se mi dogajalo že prej in tudi danes ko sem nalagala se mi to dogajalo [:zalosten]
2013 06 11
Js pa ne morem artiklov nalagat :( To se mi je zdej zgodilo prvič. Ko pridem do konca in dam shrani me zopet vrže na prvo stran, kjer se vpisuje ime in opis artikla :(
2013 06 13
Tudi meni spet ne gre naložit artiklov [:zalosten]
2013 06 13
Tudi pri meni ne deluje.
2013 06 13
Pri meni prav tako ne.
2013 06 14
Ob dveh ponoči je delalo. [:nasmeh]
2013 06 14
Ne dela že od zjutraj..
2013 06 14
Vidim, da je to že stara tema, a očitno se je pojavila med "sveže gledanimi". No, tudi mene zanima, če vam te dni dela nalaganje. Probavam že nekaj dni, neuspešno, ne glede na uro. Tudi ponoči ni šlo. Vidim, da so nekateri novi izdelki dodani, pa me zanima če večim nagaja ali mogoče samo jaz kaj narobe počnem...
2015 10 24
1 2 3