Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

Teme "iščem" --- objavjajte v kategoriji "Iščem"

Pozdravljene, Rada bi vas samo opozorila, da na forumu obstaja kategorija "iščem", zato bi prosila da omenjene teme objavljate tam. Prav tako nebi škodilo če bi že v naslovu napisale kaj iščete npr. "iščem eleganten črn blazer" ali "iščem poletne oblekice".Sama namreč menim, da boste tako pri iskanju željenih stvari uspešnejše, saj bodo prodajalci hitro vedeli ali se ta artikel najde v njihovih butikih ali ne. Lp, AdminMB
2014 04 15
@adminMB, bi se dalo morda zrihtat, da bi se tudi teme iz sekcije iscem videle med zadnjimi objavljenimi temami? Ker pomoje veliko punc niti ne gleda teh sekcij ampak samo preleti zadnje in potem se pozabi.
2014 04 16
ja mene pa zanima, zakaj so moje teme objavljene pod iščem bile zbrisane
2014 04 16
Jaaa, s tem kar je izpostavila Hokuspokus se močno strinjam in bi bilo ful dobrodošlo.
2014 04 16
@hokuspokus, vse zadnje objavljene teme se vidijo pod "zadnje teme". Ne vem če dobro razumem vprašanje @nemo30, velike tiskane črke v naslovu?
2014 04 16
Zakaj pa je bil izbrisan moj post v temi iščem?
2014 04 16
@Admin, ne zal se teme objavljene v kategoriji iscem ne pojavljajo med zadnjimi objavljenimi temami. Vsaj, ko jih jaz objavim, je morda tezava v brskalniku?
2014 04 16
tudi jaz sem opazila, da se teme pod 'iščem' ne prikažejo med zadnjimi temami, vsaj nazadnje ko sem objavljala se ni.
2014 04 16
ne nisem pisala z velikimi črkami :(
2014 04 16
Tudi meni se teme pod iščem ne prikazujejo desno med zadnjimi temami.
2014 04 17
pozdravljene !!! bom kr tuki napisala sicer iščem MK torbico po ugodni ceni ..črne barve..:)
2014 04 22
Zakaj mi v vseh napise ops nekaj je narobe in samo IŠČEM mi odpre :((
2014 04 28
To je zaradi nepismenosti določenih uporabnic, sej poglejte že tole temo in dva najbolj neumesna posta noter.
2014 04 30
Zdravo zanimama me če ma kdo kakšno rdečo oblekico ali pa kakšne črne balerinke ? :)
2014 05 24
Pozdravljeni, prosila bi uporabnice butika, da ko stvar prodajo odstranijo iz ponudbe, tako pa se za določene stvari ki sem jih iskala pojavlja ogromno število ponudb, na koncu pa ugotoviš da je več kot polovica prodanih!!!!! Lepo da so se prodale, vendar po nepotrebnem zasedajo prostor, pa te včasih prevelika številka ponudb odvrne od iskanja!!! LP
2014 07 08
1 2