Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Za uporabnike mojbutik.si /

Glede replik

Katera prodaja replike adidas trenirk po zmerni oziroma normalni ceni?
2015 10 31
Za okoli 40€ prodajajo replike
2015 10 31
na facebooku poišči poceni trenirke al nekaj takšnega
2015 10 31
Ne ne čakajte... še boljše so one ko zraven dopišejo original replika..... am kak prosim?? Ali pa iste kvalitete kot original .... ne tut to ne gre... :) replika se lahk prodaja po istih cenah kot vse ostale cunje,... ker pri originalu tako ali tako ponavadi plačaš zravn še firmo! Pri repliki pa naj plačujemo tisti ''made in china'' znakec al kako :)
2016 01 30
:) Pravzaprav ne razumem zakaj bi sploh kdo hotel hoditi okrog s ponaredki, recimo MK torbice se že na daleč vidi ali je original ali ponaredek. Saffiano usnje in nekaj kao usnje :) big difference. Sploh pa... Ne štekam te kurje logike... Kupite si po 5 ponaredkov, ki crknejo v letu ali dveh ok če res paziš, medtem ko original lahko traja celo življenje če nisi neka glupa patka :) Jao :) Smešne ste.
2016 03 05
na madžarskem se dajo dobiti replike torbic za 10 ali 15 evrov, tako da je tudi smešno, kake cene nabijajo....
2016 03 07
Punce ne kupujte replik, ker je to totalno brezveze, samo sebi škodo delate in razložim vam zakaj: 1) repilke so največkrat delane iz toksičnih materialnov, brez nobene kontrole za zdravju škodljive snovi, tako sploh ne veste kaj nosite in koliko so barve/ materiali stripeni. Na Kitajskem kjer jih proizvajajo se uporablja ogromna količina strupov za izdelovanje teh poceni svinjarij. 2) grše je na ženski videti repliko kot pa eno lepo torbico malo bolj zmerne cene, če si originala ne morete privoščiti. S tem ko hodiš okoli z repliko sporočaš svetu: rada bi bila nekaj, kar nisem. Ful mi je važna firma, ampak nimam denarja, da si jo privoščim ( ja gre samo za podpis, ker ponaredek je slabše hvalitete kot povprečna torbica zmerno drage znamke). 3) s ponraedki se nikoli ne boste počutile dobro in zgodilo se bo, da boste imele polno omaro cunj/ torbic, ko pa boste kam šle ne boste vedele kaj obleči, ker se v nobeni od teh stavri človek ne more počutiti res dobro- torej: raje ena dobra stvar, kot pa 10 ˝štrac/ smeti˝ 4) glede kitajskih oblačil z raznimi krzni: sedaj je že dobro znano, da za te izdelke Kitajci uporabljajo krzno psov in mačk, potepuških ali vzrejenih. Poglejte si to na internetu, če še niste in tako se boste vsaj izognile, da nosite na sebi krzno psa ( ki je bil brutalno ubit, včasih odrt na živo). 5)Seštejte denar, ki ste ga porabile za ponaredke in videle boste, da bi z njim lahko kupile eno lepo kvalitetn stvar, morda za začetek rabljeno, ampak ni važno... 6) S tem ko kupujete to poceni robo iz Kitajske podpirate širjenje teh tovarn, ki uporabljajo izjemno strupene stvari, uničujejo okolje in zdravje ljudi, zaposljujejo ljudi ki delajo za 1 dolar na dan, velikokrat otroci,.... Raje eno dobro stvar kot polno omaro smeti.
2016 03 12
> Katnis: > :) Pravzaprav ne razumem zakaj bi sploh kdo hotel hoditi okrog s ponaredki, recimo MK torbice se že na daleč vidi ali je original ali ponaredek. Saffiano usnje in nekaj kao usnje :) big difference. Sploh pa... Ne štekam te kurje logike... Kupite si po 5 ponaredkov, ki crknejo v letu ali dveh ok če res paziš, medtem ko original lahko traja celo življenje če nisi neka glupa patka :) Jao :) Smešne ste. 😂 😂 😂 Se cist strinjam in tudi ne razumem te obsesije s ponaredki. Res mi je cist mim... MK si sploh ne kupim ze samo zato, ker jo imajo vse, ponaredek ali original (tisti mimoidoci itak ne vejo a je eno al drugo, edin kksni poznavalci 😊 )...nobena ne nosi Furla ali pa Marc Jacobs torbice ceprav so miljooonkrat lepse, sam ker niso tok IN pri nas in zato ker ziher ne bi nihce vedel da imate "drago" torbico na kilometre dalec 😉
2016 03 15
Sara555 se strinjam glede robe iz Kitajske ampak kakšne cunje pa potem naj nosimo in kupujemo, če je pa tudi pri nas itak vse iz Kitajske. A ni že na vsaki stvari napisano made in China. Pa lahko to stvar kupimo tukaj in damo zaslužiti še 4 posrednikom ali pa si sami naročimo za polovico manj denarja. Na koncu je itak isto iz iste tovarne... Ja seveda se bo našla kakšna ki bo rekla da se da. No, krzno pa je itak nagravžno in sploh ne razumem kako lahko punce to nosite. Glede replik tukaj gor pa nimam besed, upam res da ne nasedate tem vrtoglavim cenam.
2016 03 22
Popolnoma se strinjam, pa se rabljene, zelo obrabljene ponaredke ponavadi, pa cene kot za belo zlato! Ni normalno!> flowerpetals: > Punce na tem butiku tako nabijajo cene, če pa grete v celju npr. v eno trgovino zraven rossija imate tam birkin in celine torbice ponaredek za 20€, tukaj pa je kar 50€? halo punce, saj vemo da bi rade kaj zaslužile, ampak vsaj fer bi lahko bile. In Armani Jeans torbice po 60€? Originalno dobiš za 115€ lepo prosim. To je samo moje mnenje, lp :)
2016 04 02
BRAVO, BRAVO, SE STRINJAM Z VSEM!!!> matejika-si: > Sara555 se strinjam glede robe iz Kitajske ampak kakšne cunje pa potem naj nosimo in kupujemo, če je pa tudi pri nas itak vse iz Kitajske. A ni že na vsaki stvari napisano made in China. Pa lahko to stvar kupimo tukaj in damo zaslužiti še 4 posrednikom ali pa si sami naročimo za polovico manj denarja. Na koncu je itak isto iz iste tovarne... Ja seveda se bo našla kakšna ki bo rekla da se da. > No, krzno pa je itak nagravžno in sploh ne razumem kako lahko punce to nosite. > Glede replik tukaj gor pa nimam besed, upam res da ne nasedate tem vrtoglavim cenam.
2016 04 02
Če jest v mestu vidim kakšno punco z repliko npr. MK ( kar se seveda takoj opazi ) me takoj vse mine da bi jo ogovoril........za tiste ki pa prodajajo tukaj replike po 50 eur. ali več pa bi zbežal od njih tako hitro da bi se kadilo za mano.......
2016 04 05
Ker pač to pove vse o njihovem karakterju........
2016 04 05
Draga dama, pozdravljena! Če najdeš kaj v mojem butiku.... Vse sem zelo znižala. Odhajam v tujino za nekaj časa, tako da se želim znebiti čim več stvari in praznim omare 😃 ob nakupu podarim darilce (največkrat dodaten kos oblačila ali kos nakita). Upam, da najdeš kaj pri meni. Želim ti lep teden, Maja
2016 07 11
> nati666: > v bosni na tržnici se replike torbic prodajajo od 25-40€ Če znaš dobr barantat, jo dobiš tudi že za 10 €. Pravijo tako.
2016 09 01