Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Kmalu nove spremembe. Več informacij najdete tukaj.

Kmalu nove spremembe. Več informacij najdete tukaj.

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Zgodbe iz spalnice, 18+ /

Samozadovoljevanje

Punce,sama se zadovoljujem.Vem da to ni nič narobe,vendar ko končam si vedno želim da tega ne bi več počela.Ve katera kako nehati? lp
2014 04 19
Najdi si fanta ali punco in tebi več ne bo treba tega početi.
2014 04 20
To je nekaj čisto normalnega, zakaj bi nehala?
2014 05 15
Anonimna, tudi jast imam prav takšen občutek vsakokrat ko končam. Ne vem, pomislim da se gnusim potem sama sebi.
2014 08 03
Anonimna, mogoče pa lahko na to stvar pogledaš širše. Naša "krasna" zahodna kultura je nagnjena k idealizaciji vsega, med drugim tudi sexa, partnerske zveze, poroda, materinstva... Potem pa imamo čudne predstave o vsem tistem (npr. samozadovoljevanje), kar ne spada v našo "idealno" podobo in kar je drugim kulturam čisto naravno in iz tega vlečemo neke tabuje, ki to sploh niso, ali pa jih celo ponotranjimo in se slabo počutimo ob normalnih (in zdravih!) telesnih praksah. :) Svetujem ti krasno knjigo o tej temi; Zgodovina seksualnosti od francoskega filozofa M. Foucaulta. :)
2014 08 30
ja tudi sama sem imela dolgo časa skos nekje do 18-tega leta starosti takšen občutek, potem pa je izginil in se mi zdaj samozadovoljevanje zdi čisto normalno. še več, čuden se mi zdi tisti, ki se ne samozadovoljuje... ampak to ni moja stvar :)
2015 05 29