Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

En in edini uradni administratorski račun je ta!

nekdo je izbrisal vse moje slike o knjigak,ki jih mislim prodati bi lahko izvedela kdo je to bil in zakaj je to storil.
2014 07 21
Je možen odgovor zakaj mi slike izginjajo iz butika? Hvala. Lp
2014 08 13
Pozdravljeni, zanima me, kako je možno, da se mi število artiklov kar zmanjšuje. npr. včeraj sem jih imela 150, danes pa kar 140... Če mogoče katera ve, bom hvaležna za odgovor. lep pozdrav vsem [:nasmeh]
2014 10 14
Meni že lep čas ne delujejo teme, tudi ce jih odprem ali hocem brisati napise Opa nekaj je slo narobe. Se da kaj popraviti? Lepo bi prosila. Lp
2014 10 27
Živjo, imam vprašanje. Kako lahko k že obstoječemu artikluj dodam nove slike, spremenim opis,…?
2014 11 05
an.jja, tudi če ti pri brisanju tem na forumu napiše Opa nekaj je šlo narobe, se ta tema zbriše. Najlažje boš to zasledila na svoji strani desno, ko imaš teme katerim slediš in se ti število tem, ki jim slediš zmanjšuje. Top-moda Svoje artikel lahko urejaš, spreminjaš,brišeš tako, da na vrhu strani klikneš PROFIL, odpre s ti stran z vsemi tvojimi artikli. Pod posameznim artiklom,slikico, imaš nato možnosti Spremeni,izbriši. Tukaj nato urejaš naprej, kar želiš. Upam,da sem vam kako pomagala.
2014 11 14
Ne morem izbrisati artiklov. Prosim za pomoc. Uporabljam Mozzilo in na iphonu prav tako ne deluje.
2019 08 02
1 2