Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se
zivjo zanima me kake izkusnje imate s kupovanjem preko te spletne sytrani?? mam namrec malo dvomov ker treba direktno vnesti stevilko kartice?? ali bo katera kaj narocala v kratkem s te strani da se pridruzim??
2014 08 09
Jaz si naročujem stvari preko aliexpress in je bilo do zdaj še vse okej :))
2014 08 09
Mene tudi zanima, če je varno predvsem :) V kolikšnem času prispejo izdelki običajno?
2014 08 09
Moje stvari vedno prispejo v prib 1 mesecu :) je pa varno.. jaz sem do zdaj se vse dobila, za razliko od ebaya :)
2014 08 09
ja glej,nič ni 100% varno ! Izdelki eni pridejo,drugi ne, drugače pa od 2 tednov do 2 mesecev
2014 08 09
js mam same slabe izkusnje z njimi, tako kot tudi moje kolegice. katastrofalne stvari, raztrgane, niti malo podobne kot na slikah, skratka zavajajo potrošnike.na koncu pa čist X stvar dobis. NIKOLI VEC! in seveda odsvetujem
2014 08 09
jaz se pridrozujem komentarju chloedoll. BULLSHIT od strani.plus da enkrat sploh nisem nicesar dobila kar sem plačala.
2014 08 09
Hvala vsem za komentarje. Sem se odločila, da poskusim z nakupom ene stvari, ki je zelo majhne vrednosti :) Je katera plačevala z Maestro? Zanima me predvsem kaj vpisati pod card number. Mislim, vem da je to številka računa, ampak mi črk ne zagrabi -.-
2014 08 10
jaz sem pa zelo zadovoljna,kupujem že več let na takšnih straneh. Katja kreditno kartico rabiš
2014 08 11
Ni nujno, tudi z Maestro gre. Ampak zdaj vidim, da je potrebno tako kontaktirati banko, da ti dajo neko "secure" številko, namesto tistih treh številk, ki jih vpišeš pri kreditni kartici.
2014 08 11
v 99 % prodajalaci želijo samo preko paypala. ne vem,če ima navadna kartica bilo kakšno številko,po moje ti ne sprejme
2014 08 12
Prek paypala na aliexpressu ne gre. Kar se tiče kreditnih kartic je varno (naročam že več kot 3 leta), če ne dobiš stvari v roku 60dni moreš to označit in dobiš nazaj VES denar, ker ga aliexpress zadrži, dokler ti ne potrdiš, da si dobila (ali je minilo že več kot 60 dni). Sem imela enkrat situacijo ko izdelkov za 300€ nisem dobila, ves denar lepo povrnjen. Veliko bolje deluje kot ebay. Kar se tiče izdelkov: zavedajte se da so to kitajci. OBVEZNO prebrat VES opis, fino si pregledat slike, moreš vedet da marsikaj izgled ana sliki boljše ;) Ne kupovat najcenejših občlačil. ne kupuj velikih torb. sploh, niso kvalitetne. Jaz načeloma uporabljam aliexpress za nakit in izdelke iz šifona (oblekice, srajčke) ter kakšne šale. Načeloma se da te stvari dobiti boljše in kvalitetnejše, kot na samih marketih na Kitajskem (preživela letos mesec in pol v Shanghai-ju in HongKongu.) Tako da, če vas zanima še kaj več, lahko tudi en informativni video posnamem in ga fliknem na Youtube, kako točno nakupuješ prek aliexpressa :)
2014 09 12
oj dober glejte se splača kupovat ampak glejte odzive in za use tiste ki ne veste na nlb banki se dobi kartica, brez imena stane use skupaj okoli 10e na kartico si lahko naložiš do 15.oooe rok uporabe pa ima dve leti
2017 05 15
a kopuje katera preko ebaya in sicer na televiziji sem nekaj videla kar še ni pri nas denar dam pa osebno v roke
2017 05 24
Heh...sploh ni kakšne razlike v ceni med njihovim in našim trgom,same cenene kopije... Nasploh kakšna oblačila za otroke,to je en primer,vendar je tukaj milijon primerov v debati...piše tople trenirkice za jesenski čas,dobiš pa pižamo za poletje,oblačila tanke kot najlonke...o supergah pa raje sploh ne govorim.... Kr neki ta aliexpress...
2017 07 13