Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Vsakdan /

Dom /

Punce kaj storit?

V sredo sem poslala punci paket (navadno) in tud ostalim in so ga vse druge prejele, ta punca pa ga še do danes ni. Poslan je bil navadno, tako da nimam niti potrdila da bi se paket lahko poiskal. In kaj storit? Ni mi vseeno, da mi je punca plačala, paketa pa ni dobila. Odkar poslujem tukaj na butiku se mi se ni zgodlo, da katera nebi prejela paketa [:sokiran] Šla je tud na pošto vprašat če jo paket čaka, pa so rekli da ne. Nevem niti kako ji naj pomagam, niti kaj naj nardim?
2014 11 24
Veš da se je meni zgodilo enako, bili sva dogovorjeni za menjavo in od prejšnjega ponedeljka do danes ne ena ne druga ni dobila paketa, jaz sem iz Lj ona pa iz Kamnika, tudi mi2 sva poslali navadno in so na pošti rekli da ni nič!
2014 11 24
Jaz predlagam tako, da če sta se zmenili da pošlješ navadno oziroma je sama za to zaprosila, potem je bilo za obe riskantno, ker po pravilih pošta pač ne odgovarja za navadno poslane pakete in ji načeloma nisi dolžna nič, po tvojih odzivih pa vidi ali si bila poštena. Take stvari se dogajajo. Če pa ti je ona zgolj nakazala nek znesek PTT-ja, ki si ji ga ti določila, in punca ni vedela, da pošiljaš navadno pa bi jaz v tvojem primeru vrnila ves denar, kajti sama vedno pošiljam pripočeno RAZEN če punca hoče navadno, ampak potem pač za paket ne odgovarjam. Upam pa vseeno da pride in da bo vse ok :) Lep dan
2014 11 24
Nisma se zmenili, kako se bo paket poslal.. Vedno oz večinoma posiljam navadno pa so do zdaj ga vse prejele. [:zalosten]
2014 11 24
Paket se da "izslediti" tudi, ce je bil poslan navadno,samo malo iznajdljiv moras biti- vem iz izkusenj. Verjetno res najbolje, da pocakas se kaksen dan.....nato pa pac v akcijo. Upam, da se ne gre za kaksno precej vredno stvar.
2014 11 24
Jaz tudi vedno navadno pa je vedno vse ok, razen tokrat
2014 11 24
Baje je ful problemov s pošto. DivaDiva je par dni nazaj objavila prav en članek v katerem piše, da so imele neke punce iz neke druge spletne strani težave in da so našli vse pakete v razsulu na glavnem sedežu pošte… Drugače pa vem, da ksenija88 ve kaj narediti ker je napisala post na forumu par dni nazaj ampak ne najdem kje…kontaktiraj njo in jo prosi za nasvet ker baje je rešla podobno situacijo…upam, da rešiš…:)
2014 11 24
Imaš mogoče link od ksenije88?
2014 11 24
Hvala vam punce :) [:poljubcek]
2014 11 24
Sranje delajo…pa ne vem če zato ker imajo premalo uslužbencev ali se jim gre za pospešitev prodaje priporočenih pošiljk...
2014 11 24
Piši mail na:[email protected] Točno opiši,kdaj si poslala,pa ti bodo svetovali kako in kaj. Lp
2014 11 24
Hvala :-)
2014 11 24
Samo za naslednjič boljše na pošiljko pripisati tudi svoj naslov (naslov pošiljatelja) tudi, če ne pošiljaš priporočeno, ker potem baje včasih vseeno pošljejo paket nazaj, če se kje izgubi.
2014 11 26
Jaz vedno napišem na vsako pošiljko, tudi če gre za navadno pošiljanje naslov. In vedno tudi prečrtam svoj naslov, da slučajno ne prezrejo in mi pošljejo mojo pošiljko nazaj k meni:) Se mi še ni zgodilo, a vseeno bolje preventiva [:smeh]
2014 11 26
@greenbutterfly, meni se je 4x to zgodilo, pa sem dvakrat od tega precrtala. Svasta res :D
2014 11 28
1 2