Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Ločitev, konec zveze /

Osamljena odkar je odšel...

Pozdravljene punce! potrebovala bi nasvet.... Slišalo se bo noro, pa vendar. Pred 5 leti sem se razšla s fantom, ki mi je pomenil vse.... Razšla sva se zaradi njegovega hladnega odnosa do mene in ignoriranja.... Nisem bila prepričana tudi, ali me je varal ali ne. Skratka jaz sem njega pustila... Ker sva bila na relaciji medsebojne oddaljenosti cca 60 km, ga niti nism mogla nadzirat. Sedaj je mimo 5 let in jaz ne morem spustiti drugega zravn, ker še vedno sanjam o njem. Njega sem imela res zelo zelo rada in ga imam še vedno. Danes živi s punco in se imata fajn. Takrat ko se ga pustila, je shujšal in ni jedel skoraj da 3 tedne.... Postal je pravi okostnjak... Hotela sem se vrniti h njemu, vendar so me starši bremzali nazaj... Danes sem nesrečna brez njega in nevem kaj naj naredim da bo ok.... Pisala mu ne bi, ker mu ne bi rada uničila idile s punco, vendar edino v tem primeru bi vedel, da ga imam res rada. Prav tako je tu tudi njegov najboljši prijatelj, ki mi je to odsvetoval. Pomagajte mi, kaj narediti!
2014 11 25
Ma sm mu že hotla sam je fora, da mi bo pol njegova punca kej težila nazaj.... In nočem izpast ženska, ki speljuje tipe... :/
2014 11 25
zakaj anonimna ?!
2014 11 25
Ce takrat nisi bla srecna tudi zdaj nebi bla. Ce bi bilo to to, sploh nebi prislo do tega. Zasluzis si nekoga ki te ne bo ignoriral. Vso sreco
2014 11 25
zakaj bi se vrnila k njemu če te je ignoriral in imel hladen odnos? :/ zgodba se lahko ponovi :(
2014 11 25
Ma ker pozna on moj nickname... In lahko use pogoogla.. :) in se nočem izpostavljat... Sej to je zdej... Al nej povem kaj čutm in ogrozim to, da me bo una njegova napadla... alpa sm tiho in držim dalje...
2014 11 25
Mislim, da ni fer pisariti tipu, ki si je zdaj uredil svoje življenje. Če bi ti do zdaj našla nekoga pravega, bi ga že verjetno prebolela, tako pa je po mojem bolj problem v tem, da si sama. Vse to kar čutiš je iluzija, ni resnično, če bi bilo vse tako krasno, ga ne bi pustila ampak verjetno se zdaj spominjaš samo lepih trenutkov. Hodi naprej ne nazaj, ko se boš zaljubila boš vesela, da mu nisi pisala [:rezoc]
2014 11 25
Se ti zdi? Tudi jaz sem razmišljala, da je morda tako... Sam k use primerjam z njim in niti en mu ne seže do kolen :)
2014 11 25
Boš vidla. Je pa res, da domov ne bo noben prišel potrkat :) treba med ljudi, zabavaj se, ko boš znala uživat sama, se bo pojavil [:jezik]
2014 11 25
Hej anonimni prosim ce me kontaktiras v privat. Hvala sandra
2014 11 25
pri meni je sedaj isto, me ignorira in ve vem kaj, ga imam ful rada, ampak si zaslužim boljšega in nekoga ki tega ne bo počel, pač ja ljubezen je, ampak se mi zdi da je trud za to vezo enostranski...jaz na tvojem mestu se ne bi vračala nazaj, jaz sem se in sem se spremenila samo jaz, on se ni...in ja imaš iluzijo da je on oh in sploh, ampak ko boš nazaj ti bo čez čas isto.... bivši so bivši z razlogom...to sedaj definitvno vem..težko uspejo zveze ki so se 1x končale za več časa....
2014 11 25
Najlepsa hvala za odgovore punce!:)
2014 11 25
Sem dala skos popolnoma isto. Čeprav pri nama je tisto "razhajanje" trajalo skoraj eno celo leto, on je začel kadit po 5 jointov dnevno kar prej nikoli ni počel, grozit s samomorom in delat scene.. verjetno prav zato nisem hotla nazaj, čeprav sem ga imela zelo, zelo rada. Vse je šlo v maloro:(, tisti lepi trenutki so bili pa najlepši. Mislim da je boljše it naprej in se prepričat, da si vredna tega da boš nekoč našla prav tako super fanta ali še boljšega. Zaupaj v prihodnost, če boš verjela v lepe stvari, se ti bodo zgodile ;) just think positive!
2014 11 25
Pa res ti svetujem da greš čimveč med ljudi, sej je zlajnano ampak probaj odkrit kej novega :), novo družbo, kakšn swing ali fitnes al pejt h kakšni prijateljici na izlet, k frizerju spremenit barvo, najdi si kakšnega frajerja ki te bo zabaval ;) Preverjeno deluje!
2014 11 25
Moj je tudi meni grozil s samomorom..... In ga je že teu narest baje...
2014 11 25
1 2 3