Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Ločitev, konec zveze /

Osamljena odkar je odšel...

priporočam ti prerokovanje ali pa čiščenje duše da se boš lažje odvezala od preteklosti saj le tako boš lahko šla neprej v življenu, ker imam dobre izkušnje in ko sem sama bila obupana,sem šla in dobila nasvet, za kontakt mi piši na zasebno [:nasmeh]
2014 11 25
Ko sem že zasledila punco,s podobnimi težavi glede kajenja trave... S fantom sva že skoraj 5 let. Vse je super, super se ujameva,smejeva se istim stvarem,naju podobne stvari zanimajo, se imava vedno kaj za pogovarjat.. itd. Je pa ena stvar,kar me zelo zelo moti, in to je njegovo kajenje trave. Začel jo je tam nekje po dveh, treh letih najine veze in ko sem izvedela,sem bila res šokirana,ker nisem neki pristaš tega, in sem bila odločena,da če ne bo nehal,da ga bom 100% pustila. Ampak ni šlo tako enostavno ..težko je. Imam ga rada,in vse ostalo je OK-sem dostikrat v veliki dilemi. Do danes. Še vedno. Pravzaprav sem se na to že kar malo navadila,ampak mi konckoncev še vedno tole kar mori in se res slabo počutim,ko ga včasih preveč ''pihne'' .. Pač ne spadam u tisto družbo,kateri je to čisto normalno in samomnevno,..in pol se uprašam,če sem jaz tukaj čudna.. Mnenje, nasvet ? [:zalosten] LoX*
2014 11 25
Jaz bi na tvojem mestu ga kontaktirala....tako boš vsaj vedela pri čem si in če ni možnosti da se mu vrnes,boš vsaj vedela in se ne boš cel življenje spraševala kaj bi blo če bi blo...probaj s kakšnim povabilom na kavo....
2014 11 25
Če kadi travo, ga pusti čimprej...kokr jaz poznam travarje so vsi navadni luzerji...sam kadijo in po cele dneve nič ne delajo,le bluzijo....Raje si najdi nekoga odvisnega od športa in dobre zabave...punce se morate začeti bolj ceniti in doumeti že enkrat da je za vas le najboljše dovolj dobro... [:jezik]
2014 11 25
Preteklost je preteklost, poleg tega ima pa punco in ne bi bilo pravično nekomu razdirati zveze. Sigurno si imela dober razlog, da si že v preteklosti končala razmerje, samo sedaj toliko časa kasneje se pogled spremeni in se verjetno vsake toliko časa spomniš lepih trenutkov in ti je žal, da se ni obneslo. Tudi jaz se kdaj pa kdaj spomnim na lepe trenutke, ki sem jih doživela v prvi zvezi, vendar je vse to preteklost. Sem imela podobno izkušnjo, imela prvo "resno" razmerje, ko sem bila stara okoli 18 let, tudi na razdaljo, on je bil iz Primorskega konca, jaz pa iz okolice LJ. Vendar sedaj ko gledam, vem da sem se v preteklosti odločila prav, da prekineva, ker enostavno ne bi bila za skupaj in bi se slej kot prej razšla. Se čisto pridružujem navetu - solosolei ter katiashow. Preteklost je preteklost. Pojdi naprej. In pojdi med ljudi. Boš že spoznala koga, se nič ne mudi. [:nasmeh]
2014 11 25
Moj se trave ni dotaknil, dokler mu nisem dala konec- potem ga je pa očitno navlekel njegov brat.. prej je pa meni gnjavil, če sem enkrat na vsake toliko malo družabno kaj skadila. Samo sej je zdaj že 2 leti srečno v zvezi in je pač kadil sam tisto leto ko je bil samski. :) In me ful veseli, da ima službo in si je uredil normalno življenje. Pač ja ljudje smo vsake toliko čudni ko nas odnese na krivo pot včasih, potem pa se vrnemo v svoj element. #Anonimni Če bi moj fant začel kadit travo, bi mu pač povedala naj se odloči med mano in tem... in bi bilo takoj jasno, kje si v odnosu z njim, ali te ceni in te želi met ob sebi ali ne. Če izbere travo, pojdi naprej brez slabe vesti in si poišči drugega. Verjemi da je človek ki ne zna kontrolirat potrebe po drogah, slaba izbira in te bo samo potunkal v svoje sranje in zblojenost.. kot je prej ena rekla izberi tipa ki ima cilj v življenju, ki ima rad šport, je optimističen in odprt :) Ker iskreno, punce se zelooo hitro navežemo na napačnega, moramo tipe malo boljše presodit preden se spustimo v neke težke zveze. (to si rečem vsakič..)
2014 11 25
Cilje ma ful velke, tud glede naju. Ima redno službo - ko je ni imel,je bil prou tečn zarad tega,in je skoz iskou in mu nakonc ratal. Je tud velik športnik. Obseden je z fuzbalom.. Igra fuzbal oziroma neko to regijsko ligo, in je čist resn, k da bi svetovnga igrau ,se čist uživi haha [:tihsmeh] Kaj pa pravite na to ?
2014 11 25
Je pa tud res,da včasih tud po en tedn nič pokadil- in tudi neki ne pogrešato;da bi zdaj rekla,da bi bil res neki ful odvisn pa nebi mogu brez tega,pač ni. Nevem..
2014 11 25
Minnie17, podpišem tisočprocentno! Get over him and start living!
2014 11 25
Eno je kar ti pravi razum, drugo kar ti pravijo čustva. Ne bi bil problem najdt fanta, problem je najdt tko razgledanga in pametnega in njega... In to njegovo zanimanje zate in tvoje probleme in stanje ob strani... Se je kr težko odločit bit brez njega. Zato nevem še zdej kaj nej nardim... Po eni strani se ne bi rada vtikala v zvezo, ker nism razdiralka, po drugi strani pa mi ni lih kul brez njega...
2014 11 26
to mi zveni, kot bi napisala bivša punca od mojega dragega.. pa še časovno se use ujema haha.. zame je taka oseba bolana.. da po 5 letih ne moreš prebolet.. in da koo končno dobi fanta na samem.. da neki proba in on noče wtf. get a life, smilte se mi take
2014 11 26
Mislim, da ne gre za isto osebo... Jaz mojega bivšega še nisem kontaktirala... Vsem ostalim pa hvala za nasvete!
2014 11 28
ko tole berem se počutim kot da sem med samimi "omami" kaj res mislite daje trava dejansko DROGA? se opravičujem izrazu ampak ste res neumne [:tihsmeh] poznam veliko uspešnih zdravnikov kot tudi podjetnikov kateri kadijo in niso "luzerji" ampak uspešni ljudje [:nasmeh] to je samo za pomiritev in katera reče da te trava lahko zasvoji potem je res motena ;) pa lp
2014 11 29
če si se odločila končat z njim nimaš pravice zdaj prizadet njegove punce!! da mojemu piše njegova bivša jo 10000% poiščem ;) živi svoje življenje, imela si ga in ga očitno nisi želela zadržati zato ga zdaj pusti na miru in naj živi svoje življenje, ti nimaš pravice da se vtikuješ zraven, svojo šanso si izkoristila. :)
2014 11 30
Tocno tko :)
2014 11 30