Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Ločitev, konec zveze /

se samo meni zdi?

Točno tako - vsak dela kar želi. Če pač objavlja takšne fotografije in ga to ne moti ok, samo potem vsaj takšno je moje mnenje, še bolj privabljaš kakšne "manijake" pa da ti težijo in pišejo razna sporočilca. Sem imela en primer, ko mi je težil en "psiho" za škornje, ki sem jih imela obute na sliki....grozna izkušnja. Tako, da punce previdno z objavljanjem slik v spodnjem perilu.
2015 01 08
10 objava daleč najboljša; seveda zato, ker je tudi najbolj realna!!! [:nasmeh]
2015 01 08
lili.dezman da ti je 10 objava najbolj všeč je čisto ok, vsaka ima svoje mnenje. da pa rečeš, da je najbolj realna je pa malo tako no... zakaj bi bila najbolj realna? torej se ti zdi, da bi vsaka punca, ki ima dobro postavo z veseljem razkazovala svoje telo po spletu in se slikala nevem kako razgaljena? to je pa zeloooo daleč od resnice
2015 01 08
Meni je pisal un čudak, če mu prodam nošeno spodnje perilo (nimam nobene svoje slike gor), manijaki pač, ne moreš pomagat. Cenim pa sebe in svoje telo in mislim, da butik ni pravo mesto, da se tekmujemo kera ima boljšo postavo, če je sploh to pomembno.
2015 01 10
Tudi meni je pisal tisti tip, pa sem se samo smejala češ ker fetiš na tangice (pisal je tudi še za ponošene pajkice), itak ne bi nč naredu hahhhh... me zanima kaj bi se naredilo, če bi mu kera res poslala nošene tangice in pajkice ali bi ji res nakazal/poslala toliko denarja kot je obljubljal?!
2015 01 10
če ste plehke se pa prodajte
2015 01 10
res najboljše, da takim manijakom še svoj naslov in trr daš ja, pametno [:prepoten]
2015 01 10
kaj ti pa more tak s fetišm na spodnje gate oziroma tangice?! dnarja ti s trr-ja ne more ukrast [:jezik]
2015 01 10
mater se pa res nič ne spoštuješ
2015 01 10
joj kako ste glasne, pa vse skrite. verjetno same puritanke, ki ste še pod tušem v kopalkah. [:smeh] [:smeh] [:smeh]
2015 01 11
Pa se anonimna o anonimnih oglasi [:tihsmeh] dejstvo je (ocitno) da imate nekatere tolko nizko samospostovanje ali pa potrebo po pozornosti da ste se pripravljene na pol nage sirnemu svetu kazat in stare gate prodajat. Malo se vprasajte kaj delodajalci vse pogosteje preverjajo
2015 01 11
sem prepričana da MB sigurno [:rezoc] . je pa lepo, da vas tako močno skrbi za popolne tujke in njihovo prihodnost na področju zaposlovanja. malo ljudi tako trpi za drugega, kot trpijo uporabnice MB-a. [:smeh]
2015 01 11
Nihce ne trpi, se pa marsikdo zgraza
2015 01 11
A nas ki povemo negativno mnenje o tej temi nas kao po nepotrenem skrbi za uporabnice in se vtikujemo, ve ki pa poveste pozitivno mnenje o tem - a ve se pa ne vtikujete?? seveda da se, pa če imate negativno ali pozitivno mnenje
2015 01 11
zakaj bi imela negativno mnenje o nekomu, ki je pomanjkljivo oblečen. tu gre za stvar okusa; meni osebno ni povšeči, se pa zato niti ne zgražam. grem mimo, živim naprej in ne komentiram. Se pa zgražam nad osebami, ki imajo toliko opraviti s sočlovekom in to v negativnem smislu. bolano!!!!
2015 01 11