Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Ločitev, konec zveze /

Izcedek iz noznice

Ja pač izbira posameznika in morem povedat, da sem drugače zelo malo kdaj bolana in zdrava ko riba, edini moj problem je ta omenjena težava [:zalosten] Ve morda kera za kakega privat ginekologa?
2015 01 28
No super! Iz kje pa si če ni skrivnost? Ti bomo lažje pomagale.
2015 01 28
Obala, primorski konec heh.. sem pa pripravljena tudi it kam blje (npr lj) ce bi zvedla za dobrega ginekologa [:nasmeh]
2015 01 28
Jaz sem iz Maribora in ti tukaj bolj težko svetujem. Kakšne forume prebrskaj, se dosti na to temo najde. Kaj pa, če bi šla k osebnemu zdravniku, mu povedala za težavo in povedala tudi, da si bila pri določenem gin. zavrnjena in naj ti svetuje, kam bi še lahko šla?
2015 01 28
vidiš na to sploh nisem pomislila, hvala! bom jutri poklicala osebno zdravnico [:nasmeh]
2015 01 28
O mojbog, če niste dovolj odgovorne za it h ginekologu, tudi niste dovolj odgovorne za sex. Ginekologov je še pa još (google) in za pod nujno se ni noben problem naročit. Ne se hecat s svojim zdravjem in zdravjem svojih partnerjev, ker koliko razumem, sexaš tudi brez kondoma.
2015 01 28
Imam občutek, da se nekdo dela mal norca iz vseh nas...:)
2015 01 28
A se ti hecaš? Takoj pojdi h ginekologu, ki ti mora naredit tut PAP test, če še nisi bila nikoli. Skuta pa ne vem kaj ne, morda glivično vnetje? Glede zdravil (canesten in ostala) tut jz se jih izogibam kot hudič križa, saj se hitro znajdeš v začaranem krogu, glivice, bakterije... Pri teh vnetjih je potrebno odpravit vzrok in ne zdravit posledico. Vbistvu gre za zoprno nadlogo, ki se pa da uredit, tak kot vse v življenju. Moja izkušnja je da je boljše sam s sabo razpucat in si malo pospravit podstrešje, kot pa uporabljat zdravila, ki t jih gineokolog da napamet.
2015 01 29
ni ti pomoči. najboljše da se vržeš skoz okn, ker noben tip ne mara fukat skute, tko da maš že uničen lajf :*
2015 01 30
"skuta" pomeni tipično glivično vnetje ;) sicer še nisem imela tega vnetja, ampak pri razjedah mi je že po enkratni uporabi pomagal canesten in sem bila spet kot nova [:nasmeh]
2015 06 13
1 2