Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Ločitev, konec zveze /

UKRADEN TELEFON - pomoč

ukradli so mi telefon, policija je že obveščena..kaj lahko še storim? sem v srednji šoli; lahko vidim na obrazu sošolcev kdo je bil? ukradli so mi ga med sportno ---> medtem ko smo mi 4je s sosolci in profsorc gor ostal v telovadnci, in medtem ko os se drugi preoblačl mi ga je nekdo iz torbice spalu . torbica je bla odprta. fantje in punce smo se preblačli skp.. KAJ NAJ NAREDIM [:zalosten] ga bom dobila nazaj? na policiji so napisala da je bila vrednos 8oo€
2015 02 04
saj ima vgrajen sledilec,gps,papirje in tel st povej policiji,ce je bil toliko vreden,drzim pesti,da ga dobis cimprej nazaj [:nasmeh]
2015 02 04
chabelca, kartico sem preklicala da mi neb nabiu računa jozica7 , tut to sm nardila [:ljubek]
2015 02 04
Nej ga na policiji izsledijo, vecina taboljsih telefonov ma to varianto notri. Sicer pa povej razrednicarki in naj ona malo zagrozi razredu naj povedo. Upam, da ga najdejo, moji kolegici so ga nasli po 4ih mesecih s to opcijo sledenja.
2015 02 04
Meni še zdaj po 2 letih niso iphona našli :)
2015 02 04
baje se po treh mescih to sledenje izkkluči..
2015 02 04
Policija bo malo kaj naredila razen če imaš srečo Če pa maš Iphona, lahko to že sama islediš, če maš tisto zadevo vklopljeno...
2015 02 04
Veliko sreče, držim pesti da dobiš nazaj telefon...
2015 02 04