Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

Najbolj izvirni izgovori (ups,razlogi) zakaj nekdo več časa ne odpiše :)

Mislim, da rabimo tako temo [:ljubek] Vsaj za se mal nasmejat oz. zamislit kaj vse je lahko razlog, da nekdo ne odpiše [:ljubek] Pa s tem ne prejudiciram, da so to laži... To naj bo domena vsakega. [:sramezljiv] Kaj sem sama že doživela? 1. Izlitje slepiča (večkrat) in na splošno zdravstvene težave. Če bi bila dr.medicine bi že uvedla neko raziskavo povezanosti med nakupom/željo do nakupa in tem, da ima nekdo vmes zdravstvene težave in to tako hude, da 1 teden ali več ne more do računalnika. Resno... Pogostost oz.korelacija je nevarno visoka.V kolikor ste zdrave oz.si ne želite zbolet oz.doživet kako zdravs.tegobo, raje ne kupujte na MB. Velika verjetnost je,da se vam bo zgodilo kaj. Zanimivo je tudi to,da vse od teh,ko so zbolele, so se javile takoj (beri v roku ene ure ali manj) po mojem odzivu in me napizdle, da kako sem nesramna, ker jim ne dam možnosti za to,da bi opravičile svoj molk. Čudno,ko pa sem vsaki večkrat pisala kako je na stvari.Ko sem se opravičila (je*at ga,taka sm..), da pač ne morem vedet, pogovora niso nadaljevale.Tako da no,očitno obstaja tud povezava odziv-hitra ozdravitev ;) 2. Potovanja, službena potovanja Neverjetno koliko ljudi zve, da bo šlo na potovanje uro oz.nekaj ur, preden grejo in tako nimajo časa tebi-potencialnemu prodajalcu-sporočit,da te par dni ne bo oz.da nimaš časa za posel. Oni v dobri veri pišejo in se zanimajo za nakup, ko jim po enem tednu ali več (po več poslanih sporočilih, v katerih jih sprašuješ kako so se odločile) daš odziv, so zgroženi in ti si največja pra*ica, ker jih nisi vprašala za razlog. Ja, sori, a nisi vidla kolkkrat sem ti pisala in te spraševala?? [:jezen] 3. Vdrtje v račun Ker očitno vsi hekerji komaj čakajo, da vdrejo drugemu v račun. Ja, na mojem butiku.
2013 05 09
4. Prijatelji Ja, to je očitno tud stalna praksa.. En račun, dve osebi (vedno prijateljici, nikol sestri al mama/hči-vsaj sama tega nisem doživela). Vedno je pa tko,da ti odpiše (po prejetem nevtralnem odzivu) tista,ki ni nič kriva. Dodajte svoje. Jaz pa vsem želim predvsem veliko zdravja in upam,da se na to temo (da je razlog za molk bolezen) ne hecate.Jaz vem,da se ne bi. [:omoticen] Lepo se mejte [:ljubek]
2013 05 09
Dobro si tole napisala [:tihsmeh] [:smeh] No jaz sem pa že dobila za razliko od tebe izgovor tak izgovor: en račun, mama in hči [:prepoten]
2013 05 09
Haha, super tema [:smeh] [:smeh] [:smeh]
2013 05 09
Dans mi je ena, ki je v sebi združila 2 točki dala navdih [:ljubek]
2013 05 09
ene se raje ne zgovarjajo, so tiho koda so umrle in te sploh več ne konekta [:sokiran]
2013 05 09
mogoče bi ble dobre v romanih [:nasmeh]
2013 05 09
Haha jaz sem tudi že doživela in slišala vsemogoče izgovore, pa si raje mislim svoje in se s takimi ljudmi sploh ne ukvarjam več, žalostno da svoje zdravje postavljajo pod vprašaj s takšnimi lažmi ali pa celo svoje sorodnike, itd. Mislim ene so zmožne vsega res [:jezen]
2013 05 09
tud js sm imela eno z izgovorom vnet / izlitje slepiča. skoraj cel mesec je bla v bolnici. še dobro da je to pisala meni, ki dela v zdravstvu :)) po neg. odzivu se je tudi čudežno javila, prej pa nč :)
2013 05 09
Smrt dedka/babice si pozabila [:tihsmeh]
2013 05 09
najboljša bi bla da bi rekla, da je sama umrla pa vstala od mrtvih in te je prišla strašit [:jezik] [:smeh]
2013 05 09
smrt nalašč nisem omenjala, ker o tem pa res upam, da niso sposobne se lagat. no,mogoče pa so sposobne, ker je dedek - babica že 20 let pokojna.
2013 05 09
tejika, zdaj sm jaz umrla ob tem tvojem postu...and i'm back alive [:tihsmeh] [:tihsmeh] [:tihsmeh]
2013 05 09
potem res katastrofa, da še nekoga ne moreš pustit na miru, ko je umrl in izrabljaš to za izgovor, god sake kam gre svet [:sokiran] hahaha azzurra če to bi bil bomba izgovor [:smeh]
2013 05 09
Še enega sem se spominila - to se mi je sicer sam 2x naredilo. Vse zmenjeno, pol ko sem zjutraj (okol 9h, na dan,ko bi jaz poslala) "kupko" vprašala a je denar poslala, mi reče, da je isto stvar dobila v dar.Sem jo vpr.zakaj ni tega prej javila, pa sem vedno dobila odgovor,da je darilo prejela le par ur nazaj. Ful fajn,da imajo punce na MB prijatelje-znance,ki jim dajejo darila med 5h in 8h zjutraj [:tihsmeh] In to še isto stvar,k jo je lih ona kupovala.
2013 05 10
1 2 3 4 5 ... 6