Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

Najbolj izvirni izgovori (ups,razlogi) zakaj nekdo več časa ne odpiše :)

vsaj poslala še nisi [:ljubek]
2013 05 17
Usaj izgovor dobite, ja z sem dobila en velik prazen nic [:zafurstriran] na polno se je punca zanimala potem je pa kar ispuhtela.. Pac sej je en dan od tega minil js vrjamm d ni vsako minuto gor ampak midve naj bi se danes dobile -.-
2013 05 17
jas bi se enkrat tud mogla z eno dobit pa prvo pune kazala kak se boma dobile, en dan pred srečanjem pa koda je ni več [:smeh]
2013 05 17
A ni to bedno -.- js tut rabim denar :/ rabi gdo dakine torbo? [:smeh] res so loh bl fer.. Rajs mam d mi rece d a si je premislila kot pa da izgine :/
2013 05 17
se strinjam [:smeh] torej duhovi še obstajajjo [:smeh] [:smeh]
2013 05 17
Dala sem ji negativen odziv, ceprav res ni minilo veliko casa ampak kar se zmenis se treba drzat tega, ziher je vidla in moja sporocila in odziv ker se je vpisala nazadnje pred dvema urama.. Kaj je fora da ne pove in da se ne razjasni zakaj ni mogla pisati, priti karkoli.. Sej bi razumela sam lepo je treba povedat pa pac ne nekih izgovorov si zmisljati [:prepoten]
2013 05 18
no men je prejsnji teden ena punca pisala za natikače in da bi se osebno dobile bil je ravno petek in je rekla da čez vikend odhaja iz ljubljane da me v pon. kontaktira(še tel. svojo sem ji dala) da se dobive ker jih vzame 200%!!! no danes je sobota veste kdaj je bil ponedeljek? klica pa še nisem prejela:) sama vem da če mi je kaj všeč in bi rada kupila grem isti dan na pošto oz. še isto uro če se da da čimprej nakažem:) moti me tudi če se kakšna na polno zanima za kakšno stvar premeriš ji po dolgem in počez slikaš se oblečena v tej stvari itd potem ti pa napiše da se nebi rada zaletavala z nakupom in še bi lahko naštevali dobiš pod sporočila želim si in miljon enih artiklov ki bi jih kao rada kupila potem pa ne duha ne sluha...tale mojbutik mi je ze tko malo mim vse mislijo da bodo zastonj dobile nove stvari al pa da bom novo menjala za njihovo rabljena na facebooku ej en kup teh skupin ki prodaja ornk laufa in se vsaj ne delajo tolk norca iz tebe kot kle gor:) pa lep dan zelim
2013 05 18
Tega je tuki ful... vsaj da bi rekla, ''NIMAM DENARJA, IN TRENUTNO NE MOREM KUPIT, ČE PRODAŠ PRAV, ČE NE PA SE OGLASIM KO GA DOBIM.'' ne pa tako, iz tedna v teden, ej ress full mi je všeč in full si to želim prosim te počakaj še par dni stoposto konec tedn nakažem, in konec tedna se ne javi, ji pišem, in neee ta teden ni dobila nič dnarja, ma naslednji konec tedna stoposto nakaže;//// jaja in tako so že tritedni minili;/// grrrrr trenutno majo dve take z mano opravka.... in se mi meša, prav si želim da bi se še kdo za točno te moje cunje zanimal, da jih prodam!
2013 05 19
[:smeh] [:smeh] [:smeh] [:smeh] to je res smešno, sam kaj ko ene res povozi, eni se pa norca delajo fak [:prestrasen]
2013 05 19
jaz neb mogla nikol...se lagat,da se mi je kaj zgodilo..se mi zdi,.da s tem prav kličeš nesrečo... [:ljubek]
2013 05 19
Eni majo res orng probleme s tem laganjem.. -.- Ni panike da mi rece"nimam denarja" taki casi so da cis razumm al pa da si premisls tut nc nouga pr nm puncam [:tihsmeh] sam kksne grejo pa res cez use meje... Se hujse stvari si zmislujejo ceprou je resnica trikrat blazja pa tut lazje sprejmem k pa en bulls*it [:jezen]
2013 05 19
amii_x3 se čisto strinjam!
2013 05 19
1. Ona v resnici ne živi na tistem naslovu, zato ni mogla preverit, če je paket res dobila - wtf, kaj pol daješ tak naslov [:smeh] 2. Zbolela 3. Šla je na izmenjavo v tujino (sporočila zjutraj, ko bi morali paketke že poslati naprej. Še dobro da nisem nič poslala). Zgleda človek take stvari izve v nedeljo ob 3h zjutraj. 4. Paket ni šel naprej, ker se je poštar zmotil, in to KAR 2x, in poslal paket nazaj njej domov (ne me jebat no) [:sramezljiv]
2013 05 20
Hahaha ta prva zmaga! [:smeh] [:smeh] [:smeh]
2013 05 20
Meni je zadnic res en paket domov priso pa je bil listek na pravi strani pa vse tud od poste p sn bla tak jezna da sn tist dan se nazaj nesla pa priporoceno dala da nisn izpadla neresna!
2013 05 20