Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

Najbolj izvirni izgovori (ups,razlogi) zakaj nekdo več časa ne odpiše :)

"Bolana sem, se vam oglasim ko bom pokonco"(mine en teden, se JAZ njej javim..)"odpotovala sem tako da nebom mogla kupiti" [:zafurstriran] [:prestrasen]
2013 06 02
En primer - menjava: najprej je hči zbolela, potem je bil oče v bolnici, potem je pol dogovorjenega "pozabila" poslati in še tisto kar sem dobila je bila vse zmuckano... Drugi primer - spet menjava: ni uspela oddati, potem je pošta zaj***a in so ji njen paket nazaj poslali (!?), potem bi moral kolega poslati pa je pozabil da je v avtu in šel v tujino, kjer bo naslednjih par mesecev... Ne vem, no...a bi ve verjele?
2015 10 20
mene moti to, da prodajam izdelek za 3eur pa imajo milijon vprašanj, mer slikic itd..zabijem precej časa, na koncu pa ni odgovora. moti me tudi, da se nekaterim mudi, da bi čimprej poslala paketek, da ga nujno potrebujejo.... pripravim paketek, ga vzamem v službo, da ga zjutraj čimprej pošljem ali letim takoj na pošto...no, potem pa nobenega odgovora več.
2015 10 22
1. En račun, dve prijateljici (ali razcepljena osebnost?) - sem dala prijateljici, ki ni oddala na pošto, sem dala mami ki je pozabila v avtu pismo, sem dala očetu, bratrancu, sodelavki, you name it,.. na koncu se premisli in čudežno se potem pošiljka kar vrne k pošiljateljici nazaj?? 2. Osebni prevzem - se ne javi na telefon, ok, mogoče se je kej zgodilo ali karkoli. Počakam še 10 minut, ker imam ravno čas, nakar prileti SMS; sem si premislila. Samo to. 3. Paket hodi že 2 tedna... Joj, pa sem oddala priporočeno. A lahko številko paketa? Joj, sem založila listek. OK, na kateri pošti ste pa oddala? Joj to pa ne vem, je mama oddala pa ne vem kje, ker dela v službi v Ljubljani, drugače smo pa iz Domžal. Čez 3 tedne mi pove, da se je pošiljka vrnila na njen naslov, ji rečem če lahko fotografira paket - izgine punca za en teden iz MB, jaz pa dobim vsaj denar nazaj na trr nakazan... 4. Mi prosim rezervirate, res bom kupila? - OK, ne rečem, da se tudi meni ni zgodilo mogoče 2x, da sem si premislila čez nekaj dni, ampak sem vsaj javila, da ne bom. A lahko počakate še en teden, potem bom res dobila denar? Mi lahko pošljete pošiljko, ker rabim oblekco jutri, denar vam pošljem pa v roku enega tedna? Em, ne, oprosti, ne bo šlo... odziv pa 45procentn... ja zakaj le ne? Eh, tega je na kupe :D
2015 10 22
B.Ella, meni so pa enkrat na pošti res poslali paket nazaj na moj naslov, kljub temu, da je bil prečrtan :) K sreči mi je punca verjela, no ja, pa saj je bilo razvidno s paketa, ker sta bili potem gor dve nalepki z dvema datumoma =)) Sem pa tudi sama kdaj zbolela in zato nisem takoj odgovorila. Ko sem se opravičila, sem večinoma naletela na razumevanje, 1x pa me je ena totalno oblajala, da si zmišljujem. Takrat mi je res hudo zbolel mož in ko ti najbližji skoraj umre, res ne razmišljaš o MB. Samo v vednost, da boste tudi ve pomislile, preden boste skritizirale "izgovore". Lahko je res in osebo na drugi strani tak odziv tudi prizadane.
2015 10 22
Kvacka, paketa nisem nikoli dobila, niti slike potrdila, da je bil poslan....zato ne verjamem in nisem mogla videti ne nalepk, ne datumov... Razumem, da človek ali najbližji zbolijo...ampak, če je lahko na MB prijavljena potem lahko tudi odpiše, ko vprašam kaj je s paketom, se ti ne zdi? Ne pa da ignorira cel teden moja sporočila (prijavljena pa vsak dan), potem se pa izgovarja na bolezen vseh ki se jih spomni...
2015 10 23
Seveda, se strinjam. :) Samo mene je enkrat ena oblajala takoj, ko sem se ji opravičila, zakaj sem bila nedosegljiva. Pa je bilo to samo dva dni in odgovorila sem ji takoj, ko sem uspela, odposlala sem pa en dan kasneje od dogovorjenega. Zanjo je bil pa to "tipičen beden izgovor" in da je vse to že neštetokrat slišala (in zraven obtožba, da sem nepoštena)... Glede paketa se mi je pa tudi res zgodilo, da sem ga dobila nazaj. Tako da je prvih nekaj dni možno res marsikaj, ko pa se oseba ne javi dlje časa, je pa res očitno, za kaj gre, žal...
2015 10 24
Haha, žalostno ampak resnično :D
2015 10 30
No, evo, pa se posipam s pepelom še jaz. S punco sem bila zmenjena, da ji pošljem puloverček, ko prejmem denar. Denar prejela v petek in pulover celo že zapakirala,.. pa sem potem zaspala na postelji, ubita od službe. V ponedeljek smo delali do šeste, v torek sem bila iskreno rečeno, ob pol šestih doma in enostavno preutrujena še za it na pošto,.. in mi je uspelo šele včeraj (sem ji pa v zahvalo poslala darilo - pletenino). Tako da,.. sama seveda ne bi verjela nekomu, ki bi mi rekel da je bilo ne vem kaj, ampak zdaj se je pa to zgodilo meni,.. da sem bila utrujena za it na pošto.
2015 11 05
Mislim, da bi vse to razumele...kar ne razumem je laganje poštenim uporabnicam in izmišljevanje bednih izgovorov. Vsekakor bi bolj razumela, da ne utegne zaradi službenih obveznosti ali preprosto zaradi utrujenosti kot pa vsak dan ena bolezen pri drugem družinskem članu. Come on...really?! Se človek počuti grozno neumno ko ga nekdo na tak način vleče za nos....
2015 11 06
:)
2015 11 06
Tole me je pa res pošteno nasmejalo hehehe, made my day :D
2015 11 07
> tejika: > ene se raje ne zgovarjajo, so tiho koda so umrle in te sploh več ne konekta [:sokiran] se strinjam s tabo, kot da jih več ni
2015 11 21
Sama sem vedno korektna, in če je le možno čim prej odgovorim. Jaz na take neresne kupke ne odreagiram z negativnimi odzivi itd, ker se mi ne da spuščat na njihov nivo. Dam adakta in prodajam stvar naprej. Me je pa izučilo, da pošljem stvar, ko je denar nakazan, ker sem se že opekla, sicer za 5eu, ampak vsaka izkušnja je za nekaj dobra. Bi pa omenila še to, da nekatere res vsak dan spremljate mb in seštevate odzive itd. Na MB nisem dnevno, ker to ni prioriteta na mojem dnevnem redu. Velikokrat še maila ne utegnem pogledat, služba, sestanki, dva otroka, tako da je treba imeti razumevanje tudi za take kot sem jaz. Je pa res, da če nekaj kupujem, oz se menim, sem takrat devno na mb.
2016 01 24
Živemu človeku se zgodi marsikaj in v takem primeru je korektnost in iskrenost na mestu. Sama sem imela izkušnjo s prvakinjo izgovorov. Ko sem ji nakazala denar mi ni več odpisala, po 5 dneh sem ji pustila odziv in dobila odgovor takoj. "Ji je povedala punca s katero veliko sodelujeta da sem ji ga pustila.. Kako si drznem.. Ne visi stalno tukaj (bila je pa vpisana vsaki dan)". Nato je paket po pomoti poslala drugi punci, morala je čakat 4 dni to punco da ji vrne. Potem je še nekaj časa vztrajala da je poslala in da neve kje je paket in da verjetno pošta ni odposlala naprej. Ampak to ni nič v primerjavi z izkušnjo punce ki se je name obrnila po nasvet glede te iste prodajalke: - LANI APRILA ji je nakazala denar za artikel. Ko JUNIJA še ni bilo nič jo je povprašala kako kaže in ji je odpisala da naroča na aliexpress in da traja malo dlje. Ok. AVGUSTA še ni bilo nič - seveda, poslali so ji napačno velikost in morala je poslati nazaj. Čez 1 MESEC je čudežno ugotovila da ni več takega modela. Nato je sledil MESEC usklajevanj med njima glede modela, vendar je kupka rekla da ji je vseeno samo da nekaj dobi. Joj ravno sta se zmenili pa se je začel faks in izpiti in prodajalka ni utegnila poslati. Ko pa je opravila vse šolske obveznosti je zbolela za angino in spet ni mogla, ubožica. ZAČETEK JANUARJA je pristala na to da ji vrne denar. PREJŠNJI TEDEN ji je napisala da ji ni nakazala, ker ji ni odpisala če je ok da ji nakaže v soboto. In ta punca še danes nima ne artikla ne denarja. Zanimivo pa je tudi da je med tisto angino skušala tudi mene prinesti okoli ampak meni ni omenjala nobene angine ;)
2016 02 02