Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Prosti čas in hobiji /

Dogodki, koncerti, razstave /

Registracija na mojekrpice.hr

Poskušam se registrirati na mojekrpice.hr, ...želela bi imeti pa isti nickname, pa mi nekako ne uspe. Javi mi, da uporabljeno ime ni dovoljeno, če sem prav razumela (Korisničko ime nije dopšušteno) Mi zna katera povedati, ali imaš lahko isti nickname...?
2015 03 16
tut jz ze poskusala pa mi nekot ni uspelo..;)
2015 03 16
Bom napisala sporočilo Adminiki, ker sami sigurno ne bova pogruntali [:tihsmeh] Pa javim, če kaj zvem. Hm, mi je čudno, ker na srbski sem se registrirala v letu 2013, ampak nick isti pa nisem mogla dati samo greenbutterfly. Tako, da mi je uspelo seregistrirati... Na hrvaškem pa vidim da ima ena uporabnica podoben nickname kot jaz - greenbutterfly #kittycat - saj verjetno si ozačila kraj pač x kraj v hrvaškem, ker če ne označiš vem da te ne spusti čez Bom sedaj pozkusila ustvariti čisto en xy nickname, da vidim, če se sploh da ustvariti profil
2015 03 16
Jaz imam isti nick [:nasmeh]
2015 03 16
Koliko pa plačate poštnino če pošiljate tja? Jaz razmišljam tudi da bi se tja vpisala, imajo oooogromno lepih stvari.
2015 03 16
Jaz sem iz Hr, pa vem da je poštnina za Slovenijo res prevelika, se mi zdi okoli 10€. Najbrž je podobno tudi obratno.
2015 03 16
Ja navadno v mednarodni promet cca 200g pride 2 evra...to ni tolko. Če pa pošlješ eno kilo pride 6€ ja. Hvala vsem [:ljubek]
2015 03 16
Ne vem, nikakor nisem uspela z registarcijo obostoječega nickname "green.butterfly". Morda je problem v pikici, ki je vmes....hm...ne vem:( Ustvarila dva nova profila na mojekrpice.hr in mojekrpice.rs strani z nickame "MissGreenBee" ...tako, da ko naletite na ta nickname, da boste vedela da sem to jaz [:tihsmeh] Za artikle, da jih naložim si moram vzeti pa še čas....in za opis bom pa malo fanta pocukala, da mi prevede, ker ravno ni to moje področje.... Bom pa večinoma naložila bolj samo kvačkan nakit, ker bo imelo to najmanj poštnine.
2015 03 16
green.butterfly, lahko ti tudi jaz prevedem, to mi vzame 5 min. [:nasmeh]
2015 03 16
green-butterfly men tut ne gre..:((
2015 03 16
#Wetstone ....o hvala bi bila pa res hvaležna, ravno sedaj je fant bolan, morda če ti ni problem te pa res prosim za uslugo Malček bi rekla da že razumem hrvaško, ampak da bi pa kaj napisala, pa bolje, da rečem nekomu, ki zna to res napisat, kot pa da se z google-translate mučim....in vprašanje kaj bi ven prišlo [:tihsmeh] ...da o slovničnih napakah ne govorim....kaj takšnega pa res ne bi želela imeti na profilu:)))
2015 03 16
#kittycat....res ne vem v čem je problem, da se ne da registirati pod istim imenom...bbbbb.... Škoda:((((
2015 03 16
Sploh nisem pomislila na to, da bi se registrirala na HR stran, tako da hvala za idejo [:nasmeh] . Prejle sem se, sicer z drugim nickom, moram tudi še naložiti vse in stran urediti ... Ima katera izkušnje s tem? Mislim na kupovanje in prodajanje ... Gledajo na to, da nismo v isti državi ali ne komplicirajo glede tega in se lahko vse normalno zmeniš? Pa cene so najbrž v kn + zraven v opisu napišete tudi v €? Hvala [:ljubek]
2015 03 16
# Dobra vprašanja...predlagam, da punce, ki oglašujete napišete kaj na to temo:) Bodo dobrodošli nasveti za nas, ki se bomo na novo registrirali [:ljubek] Se mi zdi pa, da je prva stvar, kateri se bo treba posvetiti nameniti kolikšne so cene za pošiljanje artiklov v Hrvaško/Srbijo, kakšne so najcenejše možnosti, ter kakšne so ceniki nakazila, če punce iz Hrvaške/Srbije npr. kupujejo, da se jim zna točno že vnaprej povedati. Verjetno tudi obstaja, podobno kot pri nas možnost nakazila kot poštna nakaznica - samo ne vem kako se to reče po njihovo....:(
2015 03 16
Jz imam isti nick na hrvaškem in srbskem butiku - registrirala sem se kako leto nazaj, brez problema. Imam nekaj izkušenj s prodajanjem, vendar je poštnina resnično visoka. Največji problem so pa visoke provizije za transakcijo iz hrvaškega na slovenski TRR, kar odvrne vse kupke. Tako, da so mi punce denar pošiljale v kuverti po pošti. Oba profila sem rahlo zanemarila, ker je res težava poslovati s punco, ki živi v drugi državi. Cene so v kunah, večina punc mi je denar pošiljala v kunah, nekatere tut v evrih, po dogovoru, kune prav pridejo ko greš na Hrvaško, tko da je blo meni načeloma vseeno... Morda če imate kakšne sorodnike na Hrvaškem, si lahko pomagate s njimi in date njihov naslov, v primeru, da bi kaj kupile :) Za tiste, ki imate NLB klik pa je provizija za nakazilo na hrvaški račun samo 0,38 centov, isto kot za nakazilo na slovenski TRR (druga banka).
2015 03 17
1 2