Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Zdravje /

Nadomestek za mleko? Ga uporabljam za kosmiče....

Veliko znamk je za rastlinska mleka, tko da potem najboljše kar po vrsti it in ugotovit kaj ti ustreza - vsaj tako bom naredila jz :) Enkrat sem mafine naredila s jogurtom, namesto s mleko in so bli ful trdi [:smeh]
2015 03 21
Mateja poskusi z ovsenimi kosmiči, toplo vodo(lahko udi hladno, ampak se lepše napijejo) in banano, ter daj vse skupaj v blender, sploh ne rabiš mleka ;-)
2015 03 21
Ooooo super hvala za nasvet [:ljubek]
2015 03 22
Miss nisem spraševala tebe ,ampak avtorico ;) Saj riževo mleko ni mleko,ampak voda
2015 03 22
Vem, ampak mislim da je ista fora tut pri njej :)
2015 03 22
Dvomim glede na to,da je zapisala: Drugače pa jedi, ki vsebujejo mleko (palačinke, šmorn...) mi ne delajo težav, jih z veseljem pojem.
2015 03 22
mogoče gre za kombinacijo nečesa
2015 03 22
Sej niti ni važno zakaj ji mleko ne paše, morda ji ni dobrega okusa, morda se počuti napihnjeno potem... Tudi meni je mleko v palačinkah, šmornu, pecivu čisto OK, vendar ko spijem samo mleko, se ne počutim dobro. Tisti, ki imajo intoleranco na laktozo (Arabci) ne morejo zaužiti nobenega mlečnega izdelka. Je moja mami je pozabila in dala v juho smetano in jo prijatelj Arabec ni želel poskusiti, ker takoj dobi prebavne motnje.
2015 03 23
miss jaz dobro vem kaj je LI brez skrbi In če jo človek ima potem tudi v palačinkah ipd zadevah mleko ne bi šlo skozi in bi bile težave Pa sprašujem njo in ne tebe ;)
2015 03 23
#PetraG84 Ne vem mleko mi z kosmiči enostavno kaj preveč ne odgovarja, tudi samo mleko, nisem kaj preveč navdušena nad njim. Mrzlega lahko popijem, toplega nisem pila že več let, morda se sliši zelo čudno, ampak jaz dejansko občutim veliko razliko med mrzlim in toplim mlekom - po toplem imam tak zelo čuden občutek, skoraj da mi postane slabo... Mleko samo ne pijem, če že ga uporabljam 1x morda 2x na mesec v kosmičih. Tudi kombinacija kava+mleko pri meni ni ok, ampak to se mi zdi, da je že splošno takšna kombinacija, ki marsikateremu ne odgovarja. Za spit je ok, ampak potem imaš pa želodčne težave, tako da že kar nekaj časa kadar si pripravim kavo pijem čisto, brez mleka.
2015 03 24
Potem se tukaj ne gre za LI ker če bi se šlo,je vseeno toplo,mrzlo , v palačinkah ipd Tvojemu želodcu ne odgovarja . Jaz pa vročih stvari ne morem,ker mi je slabo in imam tudi težave z želodcem :)
2015 03 24
1 2