Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Vsakdan /

Družbene zadeve /

Zakaj je tako?

Punce mi lahko razložite zakaj recimo prodajate replike po 50 € in več naprej?? original dobiš mogoče malo rabljeno pa za 50 € več??? še po možnosti dobiš tako repliko ki drži skup 2 mesca potem pa vse razpade in to v vrednosti 55 €?? oprostite ampak to je nategancija in res zelo grdo!! [:zafurstriran] [:zafurstriran] [:zafurstriran] [:zafurstriran] [:zafurstriran] [:zafurstriran] [:zafurstriran] Rabila bi res dobro ARGUMENTACIJO za take zadeve.. ker te replike, ki jih tako drago prodajate dobite skoraj originale v outletih..recimo NOVENTA DI PIAVE ( od Nove Gorice stran 45 min dobite pa lepe originale po 3x nižji ceni kot pa v trgovini).. pa tudi nerazumem zakaj rečete da ste kupile torbice nevem od MK za 290 v Emporiumu če je v resnici 250 €? Kaj mislite da noben to nevidi??.. Oprostite vendar mi je to skregano z logiko... [:zafurstriran]
2015 03 19
Jah tko je, ce je mozno nategnt zakaj pa ne? Tut men ene stvari tle so skregane z logiko..dobr bi blo uvedt, da bi se dal pod sliko komentirat, ne sam lajkat..
2015 03 19
Bravo, tudi mene zelo moti to...trenirke v Bih in Turciji vseh moznih ponarejenih znamk stanejo 25 eur, tu se prodajajo po 45 eur ali vec...da ne govorimo o torbicah itd...raje na razprodaji kupim original...sicer pa se za prodajo replik lahko odda prijava na inspekcijo, kazen zelo visoka....
2015 03 19
O, ja tudi mene moti, to. Verjetno nekatere mislijo, da ne vemo kakšne cene se na trgu odvijajo in da so znižanja. Stvari iz Bosne pa tako, moraš imeti srečo da kupiš kaj dobrega in najboljši je osebni nakup ker te cene ki so tu gor , enostavno nimam komentarjev.dejstvo je namreč da te ki hodijo dol ne kupijo samo ene stvari ampak več saj se jim drugače ne splača.Ampak cene punce boste pa mogle spremenit ker te ki jih imate veste da so kopija in le sreča je da lahko nekaj časa uporabljaš dokler ne pade skup. Trenirke so po 20-25 e z oznako Adidas itd, All Star 9e, Parfumi 5e Npr VIP 2012, tu ga ena prodaja za 25e In še bi lahko naštevala, torej če poznate koga osebno ki hodi dol da vam prinese željeno in normalno je da ne bo za isto ceno, da ima vsak stroške pa vseeno ne plačati več kot enkrat več. Ta kar se tu dogaja se odvija na placih npr LJubljana ne pa na takšni solidni strani.Tega na Ebay-u ni, pa sem član skoraj 10 let. prijetno nakupovanje in vse LEPO v prihodnje.
2015 03 19
Meni so tudi absurdne cene ponaredkov... Ampak očitno dejansko kupujejo po tej ceni, ali kako? Ne vem.
2015 03 19
to so cene, ki jih osebno poznam na placu v Veliki Kladuši kje nižje so pa cene še bolj ugodne. toliko v vednost, ne se dat nategovat-
2015 03 19
Se 10000% strinjam!
2015 03 19
Ampak nobena nebo tega razložila.. ne rečem da je replika ja skoraj identična originalu že material boljši in to.. to že ker obstajajo tudi take stvari iz original MK tovarne samo da se prodajajo pač replika fore.. ampak burberry čevlji 50 €??? v Noventa di piave jih dobim original za 80 €.. pa še vidi se da so FEJK!! torbice bolje da ne govorim.. sploh pa imam isto torbico doba ORIGINAL od MK in ženska napiše da je dala za njo 290 €.. v resnici je redna cena pri nas 275 € tega modela, v MK original trgovini pa 250 €... ali pa ARMANI?? to ni normalno dajo da so dale za njo 190 € torbica pa v XYZ isti model 110 €.. pa koga delajo budalo?
2015 03 19
Zakaj je tako? Ker jih folk še vedno kupuje :)
2015 03 19