Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Ločitev, konec zveze /

kje v ljubljani je ginekolog, ki da kont. tablete, brez pregleda?

če te ni sram sexat in se slečt pred tipom, potem te ne bi smelo biti niti pred ginelogom ali ginekologinjo :)) [:sramezljiv] Očitno si še zelo mlada in neizkušena, raje posrbi za kondom, ki štiti tudi pred spolno prenosljivimi boleznimi. Vse smo preživele pregled pri ginekologu, ni noben bav bav. PAP test ti lahko prihrani marsikaj, saj odkrije spremembe na materičnem vratu, zarad katerih lahko umreš (rak). Pa ne ti nam pod Anonimno: " pa koji k...", sej ti hočemo samo dobro, ti se boš pa itak po svoje odločila in nosila poseldice svoje odločitve.
2015 04 02
ma pustite jo no. naj zboli,pa se bo smilila sama sebi kaj je bila tako neumna da ni nog rajši pri G dala narazen.
2015 05 18
ja, sej, tale komentar me je nasmejal :))
2015 05 18
Neveste, kakšne izkušnje ima punca, da ne želi iti h ginekologu in se sleči pred njim!!! Da si upate reči, da je sleči se pred fantom s katerim sexaš in sleči se pred ginekologom isto - oh joj, ta je pa dobra, res - sleči se pred ginekologom je praktično enako kot sleči se pred neznancem.. če te je sram pred ginekologom, si poišči ginekologinjo :) Jaz dobim kontracepcijske tablete enostavno: grem h ginekologinji in jo prosim za recept in mi ga napiše, pa seveda še povem, da nisem nikoli sexala... kar je tud res, da nisem zaradi spolne zlorabe... če pa še nisi nikoli sexala, potem pa sploh ni problema, jih dobiš brez pregleda brez kakšnih komplikacij :)
2015 06 02
Anonimni , pred 14 dnevi, 14:10 Prijavi | ↑ ma pustite jo no. naj zboli,pa se bo smilila sama sebi kaj je bila tako neumna da ni nog rajši pri G dala narazen ne bodi zlobna do ljudi, ki jih ne poznaš?! kaj, pa če boš ti zbolela, ko take ven mečeš in ko si tako zlobna?! vse se vrača, vse se plača: ja, no pa jaz tebi privoščim, da zboliš ženska ali punca ali karkoli že si gospodična anonimna! ne obsojaj ljudi, če jih ne poznaš, neveš kakšne izkušnje ima punca, zato prenehaj s svojim karakterjem tukaj širit neke zlobe in govorit, da ljudem privoščiš, da zbolijo - počisti pred svojim pragom, da ne bo tebe kakšna bolezen dobila, pa še zaslužila bi si jo, glede na kakšne nesramne izjave imaš [:ljubek]
2015 06 02
Če bom zbolela pač bom zbolela ,je razlika v preventivi kajne mlada dama. Veš kaj pomeni obsojanje? Saj ti tudi nisi očitno nič boljša kar si zaslužim bom že dobila,tako da se ne sekiraj,rajši zase poskrbi
2015 06 03
kateri anonimni je sedaj to letelo?
2015 06 04
Ajoj, kake ste ene, imajte rade sebe, ne pa da skor takšne napišete: bom že dobila, kar si zaslužim... prov pa boš, kdo se bo pa sekirou zate - takšne, kakršne boš ven metala, takšne odzive tudi pričakuj! Da greš takšne pisat ajoj... očitno imaš hudo pomanjkanje samozavesti, uboga revica, samo še za k psihologu si, ker očitno imaš hude težave pa ne veš kam bi jih napisala ali pa komu bi jih povedala! Kaj misliš, da te bo ginekolog požrl na pregledu, no jaz še nisem slišala, da je že kdaj kero požrl, no mogoče pa je, kaj pa veš hehe... še nisem slišala, da bi katera umrla na stolčku od bolečin, je še vsaka ven prišla živa, ker sploh N-E B-O-L-I (žalostno, da imaš tako nizek prag bolečine, ker se očitno še dotikov bojiš ali kaj...) ali pa si mogoče domišljaš, da te ima ginekolog namen spolno zlorabiti ali kaj?! Punca, imaš reeesne probleme, ajde oglasi se malo pri psihologu - on ti bo znal še najbolje pomagati! Me ti očitno ne znamo ali pa imaš takšne probleme s samozavestjo, glede na to, da nam daješ vedet, da s sabo delaš kot s smetjo in da ti je malo mar zase oziroma v grobem: sovražiš sebe, da imaš neke čudaške strahove pred ginekologom - sej malo je še normalno, ampak ti pa gladko pretiravaš!!! V glavnem, da ti povem, da sem že bila pa na pregledu, pa me poglej: živa sem prišla ven, niso me spolno zlorabili in nisem umrla od silnih bolečin!!! Kot sem že rekla: oglasi se pri psihologu! Saj ne upaš pisat pod ne anonimno gospodična, ki se boji ginekologa... Sej boš pa enkrat resno zbolela, takrat ti bo pa žav, verjemi mi!!! Kot si napisala v sovražnem govoru do sebe: dobila boš, kar si si zaslužila - oziroma boš plačala svoj strah z zelo visoko ceno (ali pa ti za zdravje tudi dol maha)! To bi bilo vse z moje strani, pa uživaj dokler še lahko, dokler ti zdravje ne bo začelo nagajat, ko se ti bo use podrlo... rešitev pa sem ti že povedala!
2015 06 04
Jaz sem bila samo enkrat na pregledu in me je peklensko bolelo tisto z racko. Po brisu sem pa se krvavela nekaj dni. Tko da, ne mores rect, da ni bolecin. Pa nimam nizkega praga.
2015 06 04
1 2