Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Zgodbe iz spalnice, 18+ /

Povečanje prsi ja ali ne?

in ne, ni si dala prsi povečati samo zato da bi se med poletjem hvalila z ogromnimi joški in da bi tipi za njo dol padali. Vse je v glavi, če narediš to moraš narediti zase in da se dobro počutiš v svojem telesu. =)
2015 04 17
Sem pa vidla eno bejbo v savni, ki je imela brazgotine pod prsmi (ne opazujem folk, ampak je bil program in dokler sem čakala da se zberejo, je ona sedela nasproti...), no in ni mele prevelkih, vendar so meni te brazgotine res grde, tko prav od rezanja spodaj ob strani. Vidla sem tut fotko ženske, ki si jih je dala povečat, res so lepe, ne rečem, morda mičken prevelike za njego suho postavo, ampak OK, prej baje ni imela skoraj nič. Tvoja odločitev, a ne, če se spuštiš v to pa se dobro pozanimaj s čem polnijo, da ne boš imela problemov. Velike prsi so problem pri teku, vsaj tako pravi kolegica, ki ima res velike. Za hrbtenico tut zna bit problem, sploh potem ko je ženska starejša. Pa žalostno da moraš pisat pod Anonimno, ker je v tej naši zaplankani SLO tak vse tabu :/
2015 04 17
Bravo Cherie popolnoma prav si povedala.. tiste ki so s seboj nezadovoljne in imajo svoje frustracije to javno stresajo na grozen način.. tudi sama imam čez leta namen povečati prsi in nekaj manjših stvari še in me to ni sram priznati, pač želim si in mi je to všeč in take stvari podpiram niti najmanj pa zame niso tabu :)
2015 04 17
Dejstvo je, da če punca ni zadovoljna sama s sabo tudi po posegu ne bo nič bolj zadovoljna in srečna. Najbrž so punce želele povedat, da ne rabi tega delat zato da komu ugaja (npr. fantu). Vsaka se odloča po svoje, jz ne bi šla niti na povečanje ustnic, niti na nobeno operacijo, če pa katera želi operirat nos, prsi ali kaj drugega pa naj to naredi.
2015 04 17
je pa tud nekaj...nihče ni zadovoljen s tem kar ima..če si blont...hočeš bit temna...če maš kratke lase...hočeš met dolge...če si debela...hočeš bit suha...če si majhna..želiš biti velika.seveda vse velja tudi v obratnem smislu...tudi če imaš majhne prsi želiš met večje...če imaš velike..želiš manjše..tako pač je..bistvo tega...kar želim povedati je tole..najbolj važno je...da si zadovoljen v svoji koži in v svojem telesu.. in da te ne vodijo smernice manekenk in modelov iz revij in tvja s katerimi nas vsakodnevno posiljujejo preko medijev in nam vsiljujejo neke normative glede izgleda....
2015 04 17
Lepo povedano, ni pa čisto res da nihče ni zadovoljen s tem kar ima. To se spreminja z leti in stališči, bolj ko dozorevamo, postajamo bolj zadovoljni s sabo. Pri 18-ih mi marsikaj ni bilo všeč, realno sem bila postavna, suha,mlada, brez celulita... in nezadovoljna sama s sabo. Sedaj mi tut ne manjka nič, morda imam realno več celulita, pa mi je vseeno, s sabo sem zadovoljna in ne bi spreminjala ničesar.
2015 04 18
KAKORKOLI.... PROSIM TE, za tvoje dobro NIKAKOR K FABJANU! Ne starješemu ne mlajšemu. Je fajn iznakazil 3 osebe, ki dobro poznam in sem tudi videla to grozoto. Če ne želiš kompleksa pretvoriti v še večji kompleks stran od teh pošasti...mislim resno [:omoticen]
2015 04 18
Kakorkoli se boš odločila na koliko časa bo potrebno zamenjati vsadke je odisno od tvojega kirurga in tvojega telesa. Res PREVIDNO izberi kirurga. MORA bit prijazen! MORA ti razlozit kaj bo naredil, MORA ti dat provat vsadke...ker to veliko teh kmetov ne dela in bi moralo, pol te zaJ. in se dela budalo. Zelo je pomembo ko okrevas, da ne forsiras..ker ce se takrat zaJ. pol si vrgla denar v smeti ker se kar zdeformira + če tvoje telo ne sprejme se lahko inkapsulirajo kar je mogoče...pri nas mislim, da nimajo takih vsadkov ki tega ne povzrocijo vem, da v srbiji ja ker bo sla kolegica tam si popravi četrtič -po svoji neumni glavi seveda. Če nameravaš it k Fabjanu ker daja na obroke itd. raje si jih odreži. Izkušnje z njim. 1. kolegica : sla naredit takoj po porodu in ji je rekel, da ji bo dal pod mišico ker je mlada in bo lahko še imela otroke, plus je ful ful suha. Plačala je pod mišico, na izvidih piše pod mišico. Po tolikih letih so se začeli videvati impanti, ko je sla k drugemu na pregled je ugotovi, da ima nad mišico in ker je tako suha se ji pač to pozna. Tip ji je zaracunal 6000 eur popravek + 3000 vbrizgavanje mascobe...Planinsek...ta je drag ko zafran. Da ne omenim, da takoj po posegu je gospod sel tect, njej je ena zatekla 3 krat in ga sestra ni dobila na telefon. V operacijski sta bila on in medicinska sestra, noben drugi. Za domov je dobila 3 liste.
2015 04 18
2. Ta druga je šla prvo k Glumičiču...želela je sam napolniti kožo po dojenju..ampak trapa se ni zmenila za velikost..je rekla, želim lih malo da napolni in presodite vi...ona je hotela dvojko (ampak ko reces naredite vi...) in ji je dal 4. + njeno telo ni sprejelo, se je inkapsuliralo in je bilo trdo ko nevem kaj. Po 10 letih je šla k fabjanu...jaz sem jo peljala rekla mi je zadnji dan..meni so šli lasi po konci. Tip ji je dal ŠE VEČJE!! je popenila , tip je itak aroganten in je rekel, da naj plača sam anestezijo..1500 eur in da bo popravil sin. ...MESAR! Rez okoli bradavic..ji naredil nekega polža brazgotin ko da se trese od narkomanske krize + na eni joški pa so ji naredili neko črtp 10cm napete koze, ko da bo joska sla na pol. In ji zabica tip da je OK! Ko mu je rekla, da naj da kot sliko na spletno stran če je lepo je bil tiho. Lahko bi ga tožla ampak je psihično v riti...
2015 04 18
3. Je šla po porodu, da ji dvignejo prsi in zdaj je ko deklica in krpic, ko da se je picasso izživljal nad njenim oprsjem...poznam pa še eno na videz. 1.50, 48 kil, ki ima dve kepice grozno narejene... Res pazljive bodite koga izbirate...punci št.1 sem svetovala naj gre v Srbijo..in res si je šla popravit v Srbijo. Bila je šokirana. Pustimo stat, da tip ji je zaračunal 3000 evrov kar ji je Planinšek 9000 pa nič manj kvalitetno...ker je usluga to ne izdelek. V Srbiji je bilo tako. Doktor non stop dosegljiv tudi na FB ju za vsa vprašanja. Ko je prišla je rekla, da je prvič videla impankte v živo ker ji Fabjan tega ni pokazal. Jih je provala, tipala itd. Naredil ji je dual Plane pol pod mišico in nad. Fabjan ji je naredil 1 cm debelo brazgotino. Pred posegom se je bala da bo imela dve brazgotini, ta tip pa ji je ta staro dol odrezal in to naredil tako tanko da 3. dan operaciji je ni bilo videti! Spala je not 2 noči (fabjan jo je odslovil isti dan, kljub temu da jo je 3x odprl ker ji je ena delala probleme). Imela je not 5 ljudi v operacijski (Fabjan sam z medicinsko ) Naredili so ji krvne izvide in pregled (tu moram it k osebnemu zdravniku ), dobila je 30 listov z razlago operacije, kdo je bil v operacijski sobi itd (tu 3, s tem da eno je bil račun, ena je bila garancija vsadkov in en na roko počičkan list kaj bo naredil ). Tam je dobila nedrček zastonj, tu plačaš. Doktor tudi po posegu je bil dosegljiv na FB. Naredil ji je super naravno. Sama je rekla...lahko da klinika ne zgleda ko nase...je stara itd. ampak primerjava usluge je rekla, da ta naša slovenija je 400 let pred kamelami.. Gre za pomemben poseg..pazi komu se pustiš, TI GA PLAČAŠ in telo je TVOJE.
2015 04 18
Aja...pri nas je pravijo da moram pol plačat se 1000 masaže prsi, da so mehke...tip v srbiji je rekel da je to bull shit...in je res...pol leta po operaciji brez masaze ta kolegica ima super!
2015 04 18
Prvo kot prvo, naravne joške se ne masira, ker je to maščobno tkivo in nimaš kaj za masirat. Kak je zdej s masažo umetnih ne vem, vendar prvič slišim da naj bi se jih masiralo... Joj, tele zgornje izkušnje so res groza. Tolk keša vržeš čez okno in ti naredijo cel masaker in zgleda obupno.
2015 04 18
Ja, ona je enkrat res dala se 1000 evrov za drenazo..da bodo mehke..kr neki. Ne naravne se masira da bodo trše :))) Sploh ni problem v denarju niti malo...daš za pleh kot je avto pa cez par let ni nic vredno..ampak psihično je to katastrofa...ta druzba prvo te zapsihira kako moras zgledat, da se pocutis dobro in pol dovoli takim kretenom da dela take posege..
2015 04 18
Sej se za poseg sam odločiš, družbe te ne zapsihira, pač pa se zapsihiraš sam. Krivda je na posamezniku. Ko sem šla na tečaj masaže, nam je inštruktor povedal, da se prsi ne masira. Tudi ko sem šla kdaj na masažo celotnega telesa (klasično in ne erotično), mi prsi nikol niso masiral. Srbi očitno imajo veliko izkušenj s temi njihovimi divami in pevkami - Grand scena [:nasmeh]
2015 04 18
Jaz sem bila na kitajski masazi in mi je tam zmasirala prsa-prav tako trebuh... Na klasicni tega ne masirajo ;) Sicer pa ja... Vsaka sama nosi posledice za svoja dejanja .. Se dobro pa, da imajo prevec denarja, da lahko tole placujejo :) jaz osebno tut ce bi ga mela tolko bi ga za kaj drugega porabila ker za tale denar dobis 9999999999999....9 bol pametnih stvari ;P na stara leta pomoje pa obzalujes to odlociteu, ker v puberteti sam sebe nis mogo sprejet, da si mogo tolko denarja stran vrect ;)
2015 04 18
1 2 3 4 5 6 7