Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Zgodbe iz spalnice, 18+ /

nujno pomoč !

imam en problem .. začetek aprila sem imela nazadnje spolne odnose med menstruacijo, ker je bil nezaščiten sem 48 ur po tem vzela jutranjo tabletko, kasneje sem imela tudi menstruacijo vendar mi je nekaj dni zamujala zamujala .. sedaj pa mi spet zamuja in imam močan beli tok, tudi trebuh imam napihnjen,trd .. ali je možnost nosečnosti po vsem tem ? [:sokiran]
2015 06 03
Ja, jaz bi na tvojem mestu naredila nosečniški test [:nasmeh]
2015 06 03
Nimam pojma, najbolje iti do ginekologinje ali pa narediti test.
2015 06 03
ne nisi noseča pomoje.. kolikor jaz vem, je ženska običajno plodna samo 1 dan v mesecu - torej na dan ovulacije --> torej nekje 14 dan od dneva menstruacije.. glede na to, da si imela spolni odnos med menstruacijo, takrat ni sproščene jajčne celice, da bi se oplodila ;) tole te pa črviči zaradi straha prej, kot pa zaradi nosečnosti ;) močnejši beli tok nastane običajno pred naslednjo menstruacijo, prav tako pa napihnjen trebuh. Lahko pa da imaš sedaj ovulacijo, kjer tudi to oboje lahko nastane ;) lahko si pa napihnjena tudi zaradi prehrane ;)
2015 06 03
Poleg tega tudi če bi zanosila (pa tisti dan verjetno nisi), bi tabletka zagotovo opravila svoje ;)
2015 06 03
brezmisleno beliš glavo in zapravljš čas,..kupiš test in veš.....tudi mi ne "filozifiramo"...brezveze...a ne? [:omoticen]
2015 06 03
Pod istim nickom? "Anonimni" ni nick drugače
2015 06 04
Postrv: če tu, kjer kaže na sliki puščica obkljukaš okenček anonimno, se namesto tvojega imena: recimo postrv, izpiše Anonimni...zaradi tega tudi ko se postaviš na to ime Anonimni, ne moreš odpreti njegovega profila... Kot anonimno lahko objavlaš mislim da samo na tem forumu ko je za zgodbe iz spalnice ;) [slika:a6c91cd2-46d9-4ec3-b3af-92dcf24f8c11]
2015 06 04
Vidiš, zdaj imam tudi jaz v nicku Anonimni in ne Samprodaja ;)
2015 06 04
> Anonimni: > imam en problem .. začetek aprila sem imela nazadnje spolne odnose med menstruacijo, ker je bil nezaščiten sem https://pro-stave.com/bet-at-home/ 48 ur po tem vzela jutranjo tabletko, kasneje sem imela tudi menstruacijo vendar mi je nekaj dni zamujala zamujala .. sedaj pa mi spet zamuja in imam močan beli tok, tudi trebuh imam napihnjen,trd .. ali je možnost nosečnosti po vsem tem ? [:sokiran] Na tak način sem jz fotr ratal,, tako da :) se zgodi...
2021 10 08
> Anonimni: > imam en problem .. začetek aprila sem imela nazadnje spolne odnose med menstruacijo, ker je bil nezaščiten sem 48 ur po tem vzela jutranjo tabletko, kasneje sem imela tudi menstruacijo vendar mi je nekaj dni zamujala zamujala .. sedaj pa mi spet zamuja in imam močan beli tok, tudi trebuh imam napihnjen,trd .. ali je možnost nosečnosti po vsem tem ? [:sokiran] Joj no kire scene :) narediš test in je to to...
2021 10 21