Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Vsakdan /

Dom /

Izgubljen paket...vaše izkušnje prosim!!!!!

V vseh teh letih odkar pošiljam in prejemam pakete (z navadnim pošiljanjem), se mi še ni zgodilo da bi se paket izgubil. Ni mi jasno kako bi se zdaj naenkrat lahko, in ravno pri uporabnici ki ima napisano da za izgubljene pakete ne odgovarja, kar se mi zdi totalni absurd, potem pa dajmo vse to napisat, pa se dajmo pol na pošto izgovarjat. Uporabnica ima čez 70 odzivov in je le en negativen s strani kupovanja, tako da sploh ne vem kaj narediti. Ji naj dam negativen odziv ali kaj. za majčko sva se handlali, tako da se bojim da sem jo razjezila s tem, ampak sej se je sama odločila prodati je nisem prisilila...sem jo pa prosila naj mi pošlje navadno, ker čakam da grem rodit, in ne bi imela časa na pošto hodit po paket... mi je pa slikala paket, zapakiran, še ne poslan, ampak to je tudi tak, jz tud lahko slikam doma paket, to ne pomeni da sem ga poslala. Imate kakšno idejo, izkušnjo kaj naredit???
2015 07 30
je bilo tu o tem že miljonkrat govora in nikoli se še ni zgodilo, da bi se izgubil. ;) vedno se je izkazalo, da ni bilo poslano ;) razen če je dala paket v nabiralnik, da ga ni oddala na oknčku..za nabiralnik lahko traja tudi en teden da ga pogledajo ;)
2015 07 30
meni se ni še nikoli noben paketek izgubil - saj to vsaka lahko poslika paketek doma (ga zavije, poslika in reče, da bo oddal nato nazaj odvije in pospravi majico v omaro, tako preprosto je to), jaz ne verjamem v izgubljene paketke [:nasmeh]
2015 07 30
Mi zatrjuje da je povprašala na pošti in da je iz njihove strani bil poslan.... žal pa tudi jz ne verjamem v izgubljene pakete, razen če je naš taštorasti poštar kaj zafrkno, ker je res loj od loja
2015 07 30
Jaz sem imela ravnokar tudi isto izkušnjo.
2015 07 30
Jaz sem poslala denar ki pa naj nebi nikoli prispel do uporabnice..:/ tako sem ostala brez denarja in izdelka..:(
2015 07 30
Meni se je ne dolgo nazaj zgodilo, da sem poslala paket in naj nebi prišel oz. se je izgubil... je pa bil prvi paket, ki ni bil odposlan iz naše pošte, ampak vseeno... jaz vem da sem poslala in tudi punca, ki ga ni prejela ima same pozitivne odzive, tako da verjetno res ni dobila... očitno se tu pa tam res izgubi paketek... je pa res, da je veliko takšnih punc, ki ne pošljejo in pol krivijo pošto za izgubo... to je pač nek procent tveganja tukaj na butiku ;) Lp
2015 07 30
Glej, četudi se morda kakšen paket izgubi, moraš vedeti, da je Slovenija zelo majhna država in da so posamezne poštne enote tudi majhne in da lahko že po opisu najdejo dotični paket. Ne verjemi v izgubljene pakete, to se ne dogaja. Če pa morda kdaj, redko, se, kot sem rekla - se hitro najde.
2015 07 30
Moje izkušnje: paket naj bi se izgubil, pa se sploh ni.. samo kupka je bila prevarantka.. [:zafurstriran]
2015 07 30
Se strinjam Antika...počakam še do jutri, potem pa sprožim iskalno akcijo ;) Se ne kopam ravno v denarju, da bi kr pozabla in šla naprej, drugače bi kupovala vse v trgovinah brez tveganja... [:tihsmeh]
2015 07 30
Glej, kot sem že napisala sem se ravno zdaj zadnje 14 dni ukvarjala s takšnim primerom. S tem, da imam jaz mogoče malo sreče, ker sem delala na pošti in malo vem kako in kaj...Jaz sem takoj kontaktirala svojo bivšo nadrejeno, saj sem vedela, da bo res raziskala zadevo. In tudi je. Ponekod celo dvakrat. Če ti na kratko povem: obstajale naj bi namreč le tri možnosti...prva je ta, da je naslov prejemnika nepravilno ali nečitljivo napisan- v tem primeru se, če je napisan naslov pošiljatelja pošiljka vrne nazaj k pošiljatelju (torej bi v tem primeru prišla k njej nazaj). Druga možnost je ta, da je naslov nepravilen ali nečitljivo napisan in na njem ni naslova pošiljatelja- v tem primeru pošiljka postane nevročljiva in jo pošljejo na center za nevročljive pošiljke v Ljubljano. Tretja možnost pa je ta, da pošiljka preprosto ni bila poslana. In če to veš, potem ti je lahko hitro vse jasno.
2015 07 30
Verjetno obstaja tudi se kaksna moznost - da kaksen paket mordda vzamejo tudi postarji, kaj pa ves. Jaz sem imela res vedno sreco z postarj so res prijazni in posteni, verjamem pa da povsod ni tako, pac cloveska narava in kaksnega sigurno zamika kaksna posiljka. Meni osebno se je zgodilo, da je punca napisla napacen naslov in seveda posiljke nisem prejela, prejela sem napacno posiljko, ker je nekaj tista punca zamesala naslove.
2015 07 31
1x se mi je zgodilo, da sembila ocitno dislekticna in napisala napacen naslov, eno ulico v mb sem iz miklosiceve preimenovala v nekaj podobnega (ali ravmo obratno....si ne morem zapomnit te ulice, vem samo da je nekaj podobnega) in posiljka ni prisla do prejemnice. Joj se je jezila - kje je moja posiljka, nastopila bolj tako agresivno ze po 1 dnevu, meni pa nic ni bilo jasno, kaj se dogaja s posiljko in kako to da je ni. Lepo sem ji napisla , da za navadne posiljke ni garancije da pridejo vse posiljke 100procentno ze naslenji dan ampak da je dostavni rok 3 dni (hm ali je 2 dni?...). Potem dobim cez nekaj casa posiljko nazaj mi ni bilo nic jasno:))) Takrat je bila napaka na moji strani, res ne vem kako se mi je to zgodilo da sem napacno napisla naslov. Ce seveda rakrat ne bi imela napisanega svojega naslov bi posiljka pristal na kaksnem regijskem centru alo tako nekako in mi se jo moralo iskati. Seveda sem se punci opravicila za nevsecnosti, ampak tudi taksne zadeve se lahko mimogrede pripetijo:( Tako da punce priporocam da vedno napisete naslov posiljatelja na vsako posiljko, jaz ga vedno napisem.
2015 07 31
Potem sem imela se eno situacijo prav tako v mb, da se je moja posiljka, ki sem jo poslal eni punci s katero sva ze 2x prej sodelovali preprosto izgubila. Prav jezna sem bila, ker je bila v posiljki res zelo lepa nova cipkasta majcka in se je izgubila. Obe sva preklicali vse poste zal po mesecu dni iskanja nisva imeli srece z iskanjem:( To je bila dosedaj edina moja posiljka, ki se je izgubila, zal:( Prav tako, 1x mi ena punca mi javi (- hm, se mi zdi da je bil prav tako mb), da ni dobila posilke, pa jo kasneje k sreci najde pri sosedi. Podobna situacija, punca javi, da moje posiljke ni, takrat sem se eno malenkost kupila, in sem bila prav jezna, kako da se je posilka izgubila, saj je vendar res velika - sva si namec tudi nekaj izmenjali in posiljka ni bila ravno mini. Jaz sem preklical vse, mojo posto, njeno posto, njeno sosedno posto....potem cudezno je posiljka prisla ... No seveda se je zgodilo,da tudi jaz nisem posiljke prejela, prej poslala svojo posiljko, nato nikoli prejela posiljke, ker osebaenostavno ni odgovarjala na moja sporocila:( Tako da punce vedno poglejte odzive, ce ima oseba z malo odzivi, kar nekaj - odzivov, potem zagotovo nekaj ni vredu, ce tudi ostale punce pravijo da niso prejele posiljke....res takrat nisem bila pozorna na to:( No, je punca prejela lepe kopalke brezplacno, naj ji lepo sluzijo
2015 07 31
Sem posiljala ze res ogromno posiljk, bi rekla da vedno obstaja ta 1procent moznosti, da posiljka ne pride do naslovnika. Recimo, da se na 100 poslanih posiljk ena posiljka izgubi ( no k sreci v mojem primeru je ta procent manjsi).
2015 07 31
1 2