Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

Neaktivne uporabnice

Pozdravljena dekleta, kot ste morda opazile, se je začelo bolj aktivno čiščenje neprimernih vsebin. Med drugim so to tudi uporabnice, ki že dolgo niso vstopile v mojbutik. Ker jaz žal nimam seznama, ki bi mi omogočal, da vidim, katere uporabnice so aktivne in katere ne, bi vas prosila, če kdaj zasledite kakšno od teh, da spodaj prilepite link do njenega profila. Vnaprej se vam zahvaljujem za pomoč! Skupaj definitivno zmoremo več ;) Lp, AdminMB
2015 09 01
Mene pa zanima, kaj je za naredit če bi npr zares rade kupile nek artikel uporabnice ki je npr. že eno leto ni bilo gor. :(
2015 09 01
Lahko upas da se vrne gor ali pa se sprijaznis da tega artikla zal nebos mogla kupiti ;)
2015 09 01
Vpišete v iskalnik MAJICA, kliknete na zadnjo stran majic, klikate majico po majico in vidite ogromno neaktivnih profilov. Lp
2015 09 01
Uuuu, hvala za pomoč! :) Super!
2015 09 02
@ AdminSI Eno vprasanjeza administratorko strami mojbutik.si imam. Koliko casa pa se smatra za dolgo casa, ce nek uporabnik/uporabnica ni bila prijavljena? Sama sem sicer zelo pogosto prisotna (sem ze vse od zacetka te strani), a me tako okvirno zanima kaksen casovno termin je to misljen. 1 leto ali celo manj? Ce se ne motim smo punce ze delale seznam neeaktivnih uporabnic, ze lansko leto, nekje bi ga bilo potrebno ponovno najti. Pogledam jaz ce ga imam jaz slucajno med temami, katerim sledim. Lp
2015 09 02
Mene ne zbrisat, ker se 22 vrnem v Slovenijo in imam nekaj za objavit :)))) moram priznat, da kar pogresam portal in ounce tu gor :)))
2015 09 04
Hvala za vso pomoč dekleta :) Sem pobrisala, kar je bilo starejše od enega leta. Kar je manj, sem zaenkrat pustila, ker so lahko punce kje na izmenjavi ali kaj :) Če še kaj najdete, kar prilepite tukaj, lahko pa mi tudi v zasebno sporočilo pošljete. Lp, AdminMB
2015 09 08
Seznam neaktivnih uporabnic je že bil narejen, vendar se je zgubil v poplavi tem, saj je forum zadnja leta v totalnem kaosu. Sem pa zelo vesela, da se zdej ureja in čisti - hvala [:ljubek] [:nasmeh]
2015 09 15
Spoštovani, Že dvakrat sem vam pisala za izbris profila...Zato vas res lepo prosim, ker ne potrebujem te strani, če me lahko izbrišete pod uporabniško ime vanjusa.
2015 10 19
glede tega bi bilo ful fajn če bi bili oglasi omejeni na 1 mesec in jih je potrebno nato zopet aktivirati.. podobno kot ima Bolha. Mislim da bi res razbremenilo butik in poplavo artikolov neaktivnih uporabnic. LP
2015 11 01
heej :) Sem videla, da je ena tudi mene označila, jaz sem nazaj :) Res dolgo me ni bilo ker sem bila noseča in mi ni bilo v interesu še kaj kupovati, prodajati ali menjati. zdaj, ko sem malo bolj pri času sem back in the game :) menjam pa samo za kakšne torbice še, za oblačila žal ne več,. ker sem pridobila kar nekaj kilogramov in jih imam namen zgubiti (če bo ratalo) :) :) LP, vaša ANNA44
2015 11 02
> AdminSI: > Pozdravljena dekleta, > kot ste morda opazile, se je začelo bolj aktivno čiščenje neprimernih vsebin. > Med drugim so to tudi uporabnice, ki že dolgo niso vstopile v mojbutik. > Ker jaz žal nimam seznama, ki bi mi omogočal, da vidim, katere uporabnice so aktivne in katere ne, bi vas prosila, če kdaj zasledite kakšno od teh, da spodaj prilepite link do njenega profila. > Vnaprej se vam zahvaljujem za pomoč! > Skupaj definitivno zmoremo več ;) > Lp, AdminMB Lp,prosim za pomoč,kaj storiti,če si plačal v naprej nek artikel po nakaznici,paketa pa nisi dobil,hvala za pomoč
2015 11 08
> AdminSI: > Pozdravljena dekleta, > kot ste morda opazile, se je začelo bolj aktivno čiščenje neprimernih vsebin. > Med drugim so to tudi uporabnice, ki že dolgo niso vstopile v mojbutik. > Ker jaz žal nimam seznama, ki bi mi omogočal, da vidim, katere uporabnice so aktivne in katere ne, bi vas prosila, če kdaj zasledite kakšno od teh, da spodaj prilepite link do njenega profila. > Vnaprej se vam zahvaljujem za pomoč! > Skupaj definitivno zmoremo več ;) > Lp, AdminMB Pozdravljeni, mene bolj zanima zakaj mi profil ne deluje. Ne morem iskati artiklov, ne morem dodati novega artikla. Lp, Tatjana
2015 12 26
kaksen je smisel biti aktiven..butik je prakticno.."mrtev"...:(
2015 12 26
1 2